2733
2734
عنوان

به چهل نفر یا بیشتر خانوم گل که نماز بخونم واسشون

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 43 پست
خانومای گلم به دوستاتون و هرکی حاجت داره بگین همه رو یادداشت میکنم و بهتون میگم ممنونم 

عزیزم برای اینک ب عشقم برسم وشاغل بشم لطفا😍😍😍😍الهی حاجت رواشی

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱

اسمم فاطمه زهراست

لطفا واسه بچه دار شدنم و شفای مادرم دعا کن

منم برات پنج تا کوثر میخونم.ان شاالله مشکلت حل بشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه هستم برای بهتر شدن زندگیم و به موقع باردار شدنم😊و رسیدن ب جاهایی ک میخام و سلامتی همسرم 

ببخشید زیاد شد انشالله خدا حاجتتو ب زودی بهت میده عزیزم💗التماس دعا

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2731

من سمانه ام دعا کن این بارداریم دیگه بخیر بگذره و بچه ام برام سالم بمونه تا آخر بارداریم. منم برات یک تسبیح صلوات حضرت زهرا میفرستم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
اسمم فاطمه زهراست لطفا واسه بچه دار شدنم و شفای مادرم دعا کن منم برات پنج تا کوثر میخونم.ان شاالله ...

انشاالله مادرتون 120 سال سالم و خوش سایه شون بالای سرتون باشه و همین امسال بچه ی سالم و قشنگ شما رو ببینه💗💗💗💗💗

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹

برای کسی که تواین تاپیک بود صلوات فرستادم دعا کردم 

خانما برای حاجت منم دعا کنید. 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌼

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌼

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌼

انشاالله مادرتون 120 سال سالم و خوش سایه شون بالای سرتون باشه و همین امسال بچه ی سالم و قشنگ شما رو ...

ان شاالله عزیزم ممنونم مهربونم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

زهراس اسمم توروخدا دعا کن پول جهازم جور شه 😔💜🌱

همسرم دلیل من است. 💜🌱
وقتی خوندم لایک میکنم شما رو که اطلاع داشته باشین ـ ممنونم که دعام میکنین بچه ها😔🌸🌸🌸🌸🍁

برا پسرم اسمش نیما هر روز از دست شوهر روانیم منو پسرم کتک میخوریم من بزرگم اشکال نداره ولی برا پسرم دعا کن دیگه شوهرم نزنش تو رو خدا منم برات دعا میکم 

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

@گلزعفرون    

@ملکه__یخی    

@صغرا_کفتری    

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.