2733
2739
پس تا الان این شد : بر یک مشت نمک 7بار فاتحه و70بار آیه 80سوره یونس(قال الی موسی...) 70بار سوره اخلاص 70بار فلق و70بار ناس و70بار صلوات بخوانید و بر آنها بدمید و تا 3روز نمکها را میل کنید (میتونیم این نمکها رو با نمک آشپزخانه قاطی کنیم یا بریزیم توی نمکدان چون همه باید از اون بخورن) باطل السحر است برا همه چی خصوصا گره و سحر در ازدواج بسیار مجربه 1- بهار 2- دختر اردیبهشت 3- عسل 4- سیده بانو 5- 6- اونایی که میتونن نماز بخونن کاری که توی صفحه اول تاپیک نوشته شده رو هم انجام بدن تا چهارده روز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
برای گشایش بخت : سوره ی الرحمن و 40 روز بخون تقدیم به امام هادی(ع) سوره ی یس 40 روز بخون امام رضا(ع) سراغ دعانویس و... اصلا نرید ! اینو از یه جایی پیدا کردم دوستان امام هادی برای ازدواج هست فاطمه زهرا هم همینطور میتونین اسمشون به تعداد حروف ابجد که میشه 135 صلوات بفرستین میتونین نماز استغاثه به فاطمه زهرا بخونین میتونین صلوات مخصوصش رو بگین 530 بار صلوات حضرت فاطمه این گونه نقل شده است: "اللهم صل علی فاطمة وأبیها وبعلها وبنیها والسرّ المستودع فیها بعدد ما أحاط به علمک.
در مورد رفع سنگینی سوره ی جن خیلی خیلی موثره .. آیه الکرسی و 4 قل و وان یکاد و آیه ی 33 سوره ی الرحمن هم برای چشم زخم خوبه هم برای رفع سنگینی ... آیه ی 31 هود هم موثره عزیزم ... چون یادآوری قدرت خداونده... صدقه زیاد بده اینم خیلی سنگینی رفع میکنه نماز استغاثه به حضرت زهرا(س) هم عالیه بعد از هر 5 نمازت آیه الکرسی آیات 2 و 3 سوره ی طلاق و تسبیحات حضرت زهرا (س) رو مداومت کن عزیزم.. در مورد دعای سیفی صغیر یا قاموس .. دعای معتبریه .. برای حاجات خیلی موثره
یه چیز یدادتون میدم رد خور نداره به سن دختر مثلا اگه 30 سالش ضربدر 7 میشه210 تا خرما هسته بگیرید بچینید تو دیس سوره نصر و فتح و یس را بخونید بهش خیرات کنید بختتون باز میشه امتحانش را پس داده انجام بدین به همه یک دور بخونید نه دونه دونه
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خودتان مقایسه نکنید.
از خواص اسم قائم و واحد (از اسامی خداوند) آن است که اگر این دو را به طریق امتزاج بر جایی از بدنِ شخص سحر شده نویسند، سحر باطل می گردد. امتزاج آن این چنین است (ق و ا ا ئ ح م د)
بالاخره یه روز میاد که احمدها به تاریخ بپیوندن!!! از افتخاراتم در زندگی: ۱. دلم نمی خواد مادر باشم ۲. عمه نیستم (عمه فحش خورش بالاست)
2706