2733
2734
ممنونم بهار جون حق با شماست منم نباید می گفتم اینو قبلا هم شنیده بودم که هیچ وقت تا کاری قطعی نشده نگید انرژی منفی بعضی ها جلوی کارا رو می گیره میرم و پستمو پاک می کنم فقط قصدم این بود که دوستان اونجا برام دعا کنن ولی شما راست می گی نباید می گفتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانمها من خیلی در مورد این چیزا خوندم اصلا دعا ها رو خودتو ننویسین باید کسایی که این علم رو دارم و موکل دارند ساعت و بخوراتشو میدونن انجام بدن و قرانی هست اون موقع جواب میده اگر کسی رو میخاین من میتونم از کسی که خودم نتیجه گرفتم شمارشو بدم بهتون
2731
میدونم عزیزم میخواستی فقط انرژی مثبت برات بفرستن

عزيزم سلام خوبي، ببخشيد كنجكاوي ميكنم، من تازه امسال عضو نيني سايت شدم،اين تاپيك شما نظرم رو جلب كرد،ميخواستم ببينم بعده اين چند سال دعا خوندن ازدواج كردين بالاخره؟ 

دختر اردیبهشت سلام عزیزم من نزدیک سه سال پیش با یکی توی همین نی نی سایت دوست بودم که روانشناس بود او ...

منِ ساده که هرجا رسیدم حرف دلم رو زدم و هیچ وقت نفهمیدم کی دوسته و کی دوست نیست ! فکر میکردم همه مثل خودم روراست و صادق و صمیمی هستن

چوبش رو هم خیلی پنهانی و ناشناس خوردم و دارم تاوان سادگیم رو پس میدم

گیرم که خلق را به فریبی فریفتی / با دست انتقام طبیعت چه می کنی !

سلام خدمت همه دوستان 

دوستان این فقط نظر این حقیر هست 

من بعد از جدایی متاسفانه همسر سابقم ی جادوگر واقعی بود و بدترین طلسم هارو برای من بکار برد طلسمهایی که تهران کسی نتونست باطل کنه من تا بجنود و پاکستان رفتم برای باطل کردنش و دیدم راهی نیست و هزینه بالایی داره مجبور شدم یاد بگیرم دوستان ایه های قرانی اگر دعا یا طلسم معمولی باشه میتونه باطل کنه و اگر گیزر یه موجود از خدا بی خبر و دعانویس حرفه ای افتاده باشید متاسفانه باطل کردنش خیلی سخته و باید با روشهای خاص باطل بشه تنها روش خوب و قرانی که واقعا کار میکنه رو من تجربه کردم اینه رو گلاب و مقداری نمک یه حمد و 110 توحید و هفت ایه ایت الکرسی رو با وصو رو نمک و گلاب بخونید و یعد از غسل با این هم غسل کنید .این جواب داده .نه اینه با گلاب دوش بگیرید  کف دست بریزید وبدن فقط خیس بشه .و نیت کنید غسل توحید و قل و هو والله برای باطل سحر و دفع بستگی  اول سر و گردن و بعد طرف راست و اخر طرف چپ و اخر یه درب بطری بخورید و یه درب رو سر به نیت جاهایی ک گلاب نرسیده و سمت راست ی درب رو شونه راست و ی درب رو شونه چپ .خدا لعنت کنه هر کی که با این کارها دنبال اذیت و عذاب کسی هست 

سلام..وقت بخیر من ۲۵سالم هر دعانویسی که رفتم گفتن بختت بسته هست و....من قبلا خواستگار داشتم میامدن ومیرفتن پیگیرنمیشدن والانم یه مدتی که اصلا خواستگار ندارم.بنظرشماچه کنم ؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381