2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مبلمانی که جدید گرفتم دونفره و سه نفرش گلداره با گلهای صورتی گوشتی و عسلی متنش سفیده اون تک نفره ها صورتی گوشتیه ساده که روشون کوسنهای برعکس میخوره مبلمان حال هم راحتیه عسلی رنگ با چرم قهو هایه سوختست نمیدونم کاغذ دیواری و چه رنگی بزنم شیک بشه
به نظر من انتخاب رنگ مبل سخت تره،اول تصمیم بگیر که چه رنگی برای مبل میپسندی بعد کاغذ دیواری و پرده رنگ پارکت هم خیلی سلیقه ایه،من خودم برای سال پذییرایی با متراژ خوب و بالا،رنگهای تیره رو میپسندم،
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی
مبلات چه رنگند؟ پارکت عسلی قشنگه سقف خونه رو نظری ندارم( سقف تیره بهم احساس خفگی وکمبود اکسیژن و فشار میده)
پسیآنلاین پست ها : 311 عضویت:1393/2/2 من مبلمانی که جدید گرفتم دونفره و سه نفرش گلداره با گلهای صورتی گوشتی و عسلی متنش سفیده اون تک نفره ها صورتی گوشتیه ساده که روشون کوسنهای برعکس میخوره مبلمان حال هم راحتیه عسلی رنگ با چرم قهو هایه سوختست نمیدونم کاغذ دیواری و چه رنگی بزنم شیک بشه
پسی پست ها : 316 عضویت:1393/2/25 1393/5/22 - 4:36 عصر پگاه جونم شما از تعمیرات و ریخت و پاش و خاک و خل و بهم ریختگی هراس نداری؟ هراس که دارم اما بشدت از تغییرات خوب استقبال میکنم و میدونم که بعد کیفشو میبرم، مبلات هم خیلی خوشگله،من عاشق رنگ صورتی و سوسنی ام اما چون امکان تغییر تمام وسایلمو ندارم و ست کردنش با بقیه وسایل برام سخته،از خریدش منصرف شدم
2706