2733
2734
عنوان

از فنگ شویی چی میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 542985 بازدید | 1135 پست
اورانوس جونم یک سئوال یکهو یادم افتاد چند روزه میخوام بپرسم. میشه آینه توی بوفه رو فویل کشید؟ یا اینکه فویل چون انعکاس داره قبول نیست؟

ظرفها همه باید رو به بالا باشه؟
هر چی توی بوفه هست باید توش گندم و برنج ریخت یا اونهایی که کمتر استفاده میشه؟

وای ببخش گلم . بیشتر از یک سئوال شد
اورانوس گلم. من روزی چند صفحه میخونم تا به شماها برسم. خوب پیش رفتم. امیدوارم سئوالم تکراری نباشه. درمورد یک تابلو که لینکشو گذاشته بودی. (کوروش و همسرش) و گفته بودی دوستت داره و راضی هم بودید. من عاااااشقش شدم. ذخیره اش کردم روی کامپیوترم. الان هفت ساله که بچه دار شدم. سه سالم هست دومی اومده همیشه بک گراند کامپیوترم عکس فسقلی هام هستند. همیشه هم بار زحمتشون روی دوش منه. همسرم حتی برای نمونه یک دونه از واکسن های این دوتا رو باهام نبود. و چون پدرم خیلی بهمون سرویس میده همسرم کلا خیالش راحته. اما این عکس رو که دیدم دلم خواست حامی و همراهم همسرم باشه و بعد دلم گفت که این عکس رو بگذارم بک گراند کامپیوترم. حالا هی نگاهش میکنم. این کارم درسته یا نه؟ آخه وقتی من نگاهش میکنم این کوه جلوی دید منه دیگه؟ مانع نمیشه برام . قاطی کردم کوه نقش حمایتی داشت دیگه. یک کوچولو توضیح میدی از سردرگمی در بیام گلم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نازی جون
آره شما از همون رفع انباشتگی شروع کن ...

مامان سپید .
نه نه فول نکش همون انعکاس در انعکاس میشه
سوال سخت می پرسی رو به بالا یا پایینش فرقی نمیکنه (فکر کنما) اون گندم و اینها رو هم برای اون ظرفهایی که استفاده نمیشه گفتم ولی اگه از ظرفهای بوفه تو دست هم استفاده می کنی اشکالی نداره .... می خواهیم چیزی ساکن و بلا استفاده نباشه
اشکالی نداره بذار بک گراند باشه . اون کوه مستقیم سد تو نیست . پشت کوروش ه ;)
دوره جدید کلاس ها از کی شروع می شه؟
آخه من معمارم و یه کم مرض دارم تو دکور خونه...
اون موکت و.. اره مال صاحب خونست 2 ماه دیگه که درسم تموم می شه خونه رو تحویل می دم اینارو هم باید پس بدم
تنها خداوند است که خالق یکتاست ، ما فقط کاشفیم ...
2731
اورانوس جان منم از وقتی که اینه اتاقمو پوشوندم با اینکه شبا دیر میخوابم صبحا بدون اینکه ساعتی زنگ بخوره یا .... زود بیدار میشم

کشوها و کمدای یه اتاقو مرتب کردم که هنوز یه کم کار داره و اتاقه دیگمونم شده کوهیییییییییییییی از لباس : دی

خیلی برام سخت بود لباسای دخترمو که به عنوان یادگاری میخواستم نگه دارمو بدم بره اما دادمممممممم رفت
سلام به همگیی
اورانوس جان من رفع انباشتگی کردم کمدمم کم کردم لباسهاشو و بعد از سالها حسابییییی رفتم خرید.نمیدونم توی کارایی که انجام دادم چی بوده که حامله شدم.البته یه دختر 14 ماهه دارم.

راستی جای قاب عکس از روی نقشه کجا میشه؟
دقیقا منم دوست دارم عکسرو ببینم و اینکه اورانوس جون بگه برا چی خوبه من سرچ کردم تو گوگل پیدا نکردم

چه جالب بود قضیه ی تخم مرغ من تو این 4 سال که ازدواج کردم تا حالا تخم مرغ نذاشتم حتی پارسال خریدم سفالیشو یادم رفت بزارم سر سفره هفت سینم دخترم 2 سالو نیمشه

من هنوز صفحه ی 65 هستم
اینم عکسه
http://ts2.mm.bing.net/th?id=H.4836172715985485&pid=15.1

lili30
تو وبلاگ دستنوشته های یک جادوگر میگه یه اتفاق اونقدر تکرار میشه که درسی رو که باید بگیرید، بگیرید ...... یکم فکر کن ببین چه چیزی باید از این اتفاق یاد بگیری . شاید خودت هم نسبت به چیزی تعصب داری
این کتاب معجزه شکرگزاری هم بخون یه چیزهای خوبی توش داره
http://1pezeshk.com/archives/category/%D8%A7%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%AA/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%B9%D8%AC%D8%B2%D9%87-%D8%B4%DA%A9%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C/page/3#axzz2HqKgE85p
راستی این جمله پایین اسمت هم غیر فنگ شویانه س ... همش راجع به نگرانی ه . قبلا هم گفتم چی هوشمند نیست بنابراین متوجه نمیشه شما آخرش چه نتیجه ای گرفتی;)
یه تجربه ی دیگه در حال رفع انباشتگی اتاق خواب خودمون وانباری بودیم که یه دعوای حسابی شد.در صورتی که ما قبلا در مورد ای شبیه این اصلا بحث وجدل نمیکردیم.حواستون باشه.یه سوال اورانوس جان.من یه اینه تو اتاق دخترم دارم اینه ی میز توالته.ویه اینه ی کوچولو بالای جاکفشی گذاشتم.ولی از موقعی که دارم فنگ شویی میکنم احساس میکنم هی بیهوده خرج میفته رو دستمون.چرا؟ممکنه علتی داشته باشه یا اینکه نه طبیعیه؟ممنون میشم جوابمو بدی
سلام دوستان
خواهر من تو دو تا از مدارس استثنایی مربی هست دانش آموزان این مدرسه ها از نظر وضعیت اقتصادی خیلی تو سطح پایینی هستن هر سال ما خودمون یه مقدار لباس میدادیم بهشون ولی امسال فقط تونستیم یه مقدار خوردو خوراک براشون تهیه کنیم و دیگه تو کمدامون چیزی نمونده بدیم
الان یه لحظه به فکرم رسید دوستانی که فنگ شویی میکنن اگه لباس و کفش و کیف دارن که میخوان رد کنن چه کسی بهتر از اینا چون اینا فقیرن و توانایی کار کردن هم ندارن یا مشکل جسمی دارن یا ذهنی
هر کی خواست بهشون کمک کنه به من ایمیل بزنه هماهنگ کنیم .

البته با عرض معذرت از اورانس جون و بقیه دوستان
من اون روز صبح نیت کردم کیفی که ماله عروسیم بودو خیلی میخواستمشو استفاده نمیکردمو بدم به یه تازه عروس نیازمند هنوز نداده بودم هاااااااا شبش رفتیم بیرون سه تا کیفه جدید خریدممممممممم

من لباس پاتختی و نامزدیمم دادم رفتتتتتتت

LilySlim Weight loss tickers
اورانوس شوهرم چندتا زمین داره که خیلی وقته قصده فروششونو داره اما نمیدونم چرا نمیشه چند بار تا پایه معامله هم رفته ها اما نشده تو فکر میکنی کجای خونمون گیر داره که این جوری میشه یا کلا چه چیزایی ممکنه ربط داشته باشه به این موضوع؟

LilySlim Weight loss tickers