2737
2739
سلام.پس چرا میگن ازماه سه به بعد خطرسقط خیلی خیلی پااایینه؟ای خدا من این تاپیکهارومیبینم وحشت میکنم.الان هفته سیزدهمم
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم. متاسفم. امیدوارم به زودد دوباره مادر بشی. بله به همون سقط مربوطه. بعد تولد بچه هم همین اتفاق میافته و چون هورمون ها تو بدن یه دفعه کاهش پیدا میکنن ریزش مو شروع میشه تا چند ماه.
با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم
2740
اخی چقد زود پاره شده.اخه من هماتوم دارم وجفتم کمی پایینه.لکه بینی داشتم.الانم روزی دوتاشیاف میذارم واستراحت.واسه همین نگرانم
به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
ممنون فرشته جون.انشالله که شماهم به زودی یه بارداری موفق وشیرین روتجربه کنی عزیزم
نیکا جون منم مثل شما بودم الان پسرم 20 ماهشه فرشته جون متاسفم ایشالا نی نی زودی بیاد تو دلت بعدم صحیح و سالم بیاد تو بغلت فکر میکنم طبیعیه چون منم بعد از زایمان به شدت موهام ریخت ولی دوباره درومد
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
2706