2737
2734
یا امام حسین تو رو به حق علی اصغرت به دل شکسته مادر علی اصغر به همه مامانهای منتظر یه علی اصغر کوچلو بده .یا ابا عبدالله گواهره نی نی های ما هنوز خالیه به امیدی که تا محرم سال آینده همون نی نی دار بشیم بیان واسه همدیگه تو عزاداری های ماه محرم دعا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

السلام علیک یا حضرت علی اصغر (ع) باب الحوائج............ شش ماهه امام حسین درست کوچیکه اما با همین دستهای کوچیکش قفلهای بزرگ رو باز کرده.... خدارو قسم میدم به آبروی علی اصغر باب الحوائج که همه مادران منتظر دامنشون سبز بشه و نی نی هاشون بیاد تو دلشون.... و نی نی همه مادران در پناه خدا و و امام حسین در صحت و سلامت باشن. آمین
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
2728
صدففففففففففففففففففف
گریههههههههههههههههههههههههههه
دیروز همش تو هیئت جلوی چشمم بودی مخصوصا وقتی عروسکی که سقا پوشونده بودن به عنوان حضرت علی اصغر وقتی تکونش میدادم همش تو رو یاد میکردم
تو هم منو یاد کن
عزیززززززززززززز
من مطمئنم محرم سال بعد نی نیم یک یا دو ماهشه
دنیا دو روزه بیاین همدیگرو بر همیشه دوست داشته باشیم
روحیرو میبینی
چون میدونم حضرت علی اصغر با اون دستای کوچیکش مشکل بزرگمونو حل میکنه
تو دوس داری سال بعد چه جوری باشی حامله یا نه دنیا اومده باشه؟
من میخوام سقا بپوشونمش
دنیا دو روزه بیاین همدیگرو بر همیشه دوست داشته باشیم
2740
سلام بچه ها من 3 هفته دیگه بچه ام به دنیا میاد برای همه ی اون مامانایی که منتظر کوچولو شون هستن از امام حسین و خاندان پاکشون اگر به صلاحشون باشه خواستار اینم که همه ی شما تا سال دیگه این موقع نی نی هاتون توی بغلتون بگیرید صحیح و سالم ،خوشگل و مامانی، اما بچه ها وقتی تاپیک های شما رو میخونم و اون دسته از مامانایی که از بچه دارشدنشون ناراضی اند و همش گریه میکنند و ناشکری واقعا دلم به حالشون میسوزه و از خودم میپرسم خدایا اینا که این طوریند واسه چی بهشون بچه دادی اون بچه رو میدادی به کسی که لایقش باشه البته میگن خدا عالم و فقط خودش میدونه چرا..........................................................................
2706