2733
2734
عنوان

دیشب پریود شدم ولی ی چیز عجیب دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 187877 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه پوست که اصلا نبود . من تا حالا ی همچین چیزی ندیده بودم وقتی پریود میشدم هرزگاهی لخته های خیلی بزر ...

ببین من بعد ۲ ماه پریود نشدن رفتم دکتر سون داخلی گفت یه کیست ۴ سانتی با کیستا ریز داری قرص داد باز شدم بعد یه هفته روز اول پریودی درد زایمان داشتم تا صبح کشیدم بعد کمی دیدم یه چیزی ازم درومد واقعن دیدم انگار بچه به دنیا اوردم رفتم دکتر نشون دادم عکس گفت کیستت بوده دفع کرد اندازه کف دستم توده چربی بود یه دکتر برو

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
2731

لخته های بزرگ مثل تیکه های جیگردیواره های کهنه ی رحم هست که هر چند وقت یه بار میریزه و رحم بازسازی میشه..اینو دکترم گفته بود..

اگه کاملا سفید بود ممکنه ساک حاملگیه پوچ بوده باشه..یا یه سقط سه چهار هفته ای...

درهر صورت خیلی مهم نیست..چیزای مقوی و خونساز بخور

سلام به همه من چون سقط کردم واقعا جا داره یه شفاف سازی برا همه اونایی که موقع پریود فکر میکنن سقط کردن بکنم

ببینید اولا امکان نداره اونایی که تو اقدام هستن ندونن حامله ان یا نه مگر بیهوشا

دوما سقط اد نمیاد موقع پریودی شما اتفاق بیفته حتما

سوما که از همه مهمتره لخته های سقطه ببینین لخته های سقط واقعا بزرگ و سنگینه و باهربار خارج شدنش کااااملا حسش میکنین و خود نطفه هم همراه یه چیزایی شبیه طناب و رگ و اینا میاد که زرد و نارنجی رنگه که اصلا شبیه لخته های موقع پریودی نیست بیشتر شبیه جگر و ایناس و همراهشم کلی خون روان میاد

این تیکه های شبیه بافت گوشت واقعا دیواره ی رحمه که تو پریودیای تاخیر شده بیشتره

اون سفیدا عفونته و کیست معمولا بصورت مایع لزج خونالود پاره میشه و میاد

امیدوارم تفکیک داده باشم براتون

به همه آرزوهات میرسی فقط با ایمان به خدا
من مجردم ... همین مورد برام پیش اومد ... پس مربوط به حاملگی نیست مطمئن باش بعضیا می گن ممکن کیست باش ...

منم مجردم و سنم هم کمه اما تازگی این اتفاق واس منم افتاده و خیلی نگرانم کرده اگه میشه راهنمایی کنین...

دوستان سلام ، من سنم کمه و لخته های گوشت مانندی رو تازگی دیدم ، میشه لطفا راهنمایی کنید 😖😖

منم اینجوری شدم خیلی ترسیدم ولی میگن طبیعیه 

ب شما کسی چیزی نگفت؟

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین