2737
2739
عنوان

جریان منو این اشغال ک اسمشو گذاشته پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم میترسم بگن با پدرت برو نمیخوام برم چون ایشون خیلی بدن میخوام فقط خرج بده بنظرتون چیکار کنم

الان دیگه ۱۸سالت تموم شده 

خودت باید انتخاب کنی پیش کی باشی

اون زمان هم که طلاق گرفتن اگر توافق کردن بچه میش مادر باشه که اصلا حق اعتراض نداره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
عزیزم میترسم بگن با پدرت برو نمیخوام برم چون ایشون خیلی بدن میخوام فقط خرج بده بنظرتون چیکار کنم

نه عزیزم نمیگن باهاش زندگی کن نه سال به بالا بستگی به نظر خود دختر داره 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️
2738

اگه بد باشه مطمئن باش اینو نمیگن بعدشم نظر تورو میپرسن و چون به سن قانونی نرسیدی خیلی شرایطوبررسی میکنن

شما ۱۹ سالته و رشید حساب میشی میتوتی انتخاب کتی که با کی باشی دعوای نفقه فرق داره شما پدرتونو الزام به پرداخت مخارجتون میکنید

تو ۱۹ سالته و کسی نمیتونه بهت بگه با پدرت برو. از دادگاه هم اینقد نترس راحت میتونی با ی وکیل حرف بزنی و حقتو بگیری

2706