2737
2734
۲۷

من همسن تو بودم نزدیک ۸۰،۹۰ تا نی نی زاوونده بودم😁😁😎😎

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وایی منم همیشه استرس همچین روزیو دارم مثلا پشیمون بشم بگم نمیخوام  مث دندونپزشکی میرفتم میرسی ...

من الان استرسشو دارم اما خودمو آروم میکنم که باید زایمان کنم چاره ندارم 

من حتی از آمپول میترسم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
خخخخ دیر شوهر گیرم اومد دیگه خخخخ

من مجردم

چی میگی خخخخخخخ

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

یه امپول از کمرت میزنن یه پرده هم جلوت میکشن با یه ماسک اکسیژن 20دیقه ای تمومه تازه دکتر من داشت ماجرای خواستگاری خواهرشو با همکارش تعریف میکردمن خدا خدا میکردم عملم دیر تموم شه ببینم تهش چی میشه

2740
من میخواستم ازمایش بارداری بدم با مامانم رفته بود جلوی در آزمایشگاه به گوه خوردن افتاده بودم از ترس ...

اخیییی عزیززززم

ایشالاا به خوشییی قدمش مبارک باشه

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
   من الان استرسشو دارم اما خودمو آروم میکنم که باید زایمان کنم چاره ندارم  من حتی ...

😅😅ارره استرس دارره

من همیشه به لحظه بغل کردن ‌نی‌نی فک میکنممم

استرس یادم میره

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋