2733
2734
عنوان

شوهرم گفت هر وقت بمیری من راحت میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 115 پست
عزیزم بچه تا هفت سال مال شماست تا این هفت سال هم شاید یه بلایی سرش اومد راحت شدی غیر این که یه لقمه ...

خیلی استرس دارم 'میدونی همش از ابروم میترسم 'از دوری از بچه ام میترسم 'سواستفاده میکنه ' کاش خدا اراده ای بده جلوش وایسم 'من باش دوسال دوست بودم 'خاک توسرم پدرو مادرم مخالف بودن گفتم من اینو میخوام اونا نمیدونستن دوستی بوده فقط در حد اشنایی چند روزه گفتم بعد اومد خواستگاری میترسم همه چیو بگه به بابام 'پیش اونام خراب بشم

خیلی استرس دارم 'میدونی همش از ابروم میترسم 'از دوری از بچه ام میترسم 'سواستفاده میکنه ' کاش خدا ارا ...

عزیزم الان شوهرته حتی اگه باهاش رابطه هم داشتی تو دوستی الان مهم نیست اصلا برای هیچ کس آدم قبل ازدواج با کسی آشنا بشه که آبروریزی نیست عزیزم دختر های الان با طرف تو دوستی رابطه جنسی دارن میزنن بهم عالم و آدم خبر دار میشن عین خیالشون نیست بعد شما از اینکه با شوهرت قبلا دوست بودی خجالت می کشی  عزیزم دادگاه بچه رو به شما میده چون خیلی کوچیک هست اما اگه به فکر جدایی هستی بچه دست پدرش باشه وقتی بزرگتر شد خیلی بهتره دور برم چند نفر از دوستام جدا شدن حضانت فرزند رو گرفتن با این مخارج الان پشیمون شدن و در آخر بگم با خجالت تو سری خوردن زندگیت درست نمیشه

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی  بازم بگو لطفا تازه من دو تا بچه هم دارم

اخی عزیزم خداحفظشون کنه

‌‌خیلی وقته چیزیو جدی نمیگیرمحتی زندگیم...   ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌
به این راحتی نیست تنها زندگی کردن

ی شغل خوب و ی خونه ادم داشته باشه حله دگ😵

‌‌خیلی وقته چیزیو جدی نمیگیرمحتی زندگیم...   ‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌
2728
ی شغل خوب و ی خونه ادم داشته باشه حله دگ😵

بله تا حدودی 

اما فقط شغل و خونه نیست

گرگها زیادن

خداروشکر در 9/9/99به لطف وکمک خدا و  نظر امام حسین ع و با توسل به امام 9 جواد الائمه ع به همه ی  خواست‌ها وحاحتهای خودم و عزیزانم   خیلی راحت در عین صحت و شادی رسیدم . الحمدالله ممنونم خداجون می‌دونم که  خودت و فرشته‌ها ت دارید روی زندگیم وخواسته هام  به شدت کار میکنید.❤️🙏❤️
عزیزم الان شوهرته حتی اگه باهاش رابطه هم داشتی تو دوستی الان مهم نیست اصلا برای هیچ کس آدم قبل ازدوا ...

من به بچه ام شدید وابستم نمیتونم ازش جدا بشم ' خانوادمم خیلی مذهبین میترسم ' بعدم شوهرم خیلی زرنگه و خوب بلده حرف بزنه میدونم دادگاهو همه چیو به نفع خودش تموم میکنه مهریه امم نمیده 'بچه رو هم هی میگه بده که منو عذاب بده'برام دعا کن اراده ام قوی باشه جلوش واستم 'به خدا با مادرش زندگیمو سیاه کردن 'خدا از مادرش نگذره 'جاریه بدبختمم بچه اشو گرفته ' اونم قطع رابطس 'برادرشوهرمم پیش مادرشه 'خواهرشوهرمم بزگشته 'حالا شوهرمم پیش مامانشه

من به بچه ام شدید وابستم نمیتونم ازش جدا بشم ' خانوادمم خیلی مذهبین میترسم ' بعدم شوهرم خیلی زرنگه و ...

خانوادگی مشکل دارن ببخشش به همون مادر احمقش جون خودت رو نجات بده این حرفا که خونواده ام مذهبی و این حرفا بریز دور جونت رو ور دار نجات بده بچه بزرگ میشه این تویی که پیر میشی من خودم مادر دوتا بچه هستم که این حرفا رو بهت میزنم تو دادگاه هم هر کاری بکنه آخرش باید مهریه بده برو مهریه و نفقه رو بگذار اجرا تا مال و اموالش رو نزده به اسم  خانواده اش اسم بچه رو هم آورد بگو مال خودت نقطه ضعف نشون نده مادر شوهرت از بچه شیر خوره که نمیتونه نگه داری کنه دادگاه هم بچه کوچیک هست میده به خودت حتی اگه ازت بگیره مأمور بهت میدن بچت رو بگیری عزیزم هزار راه جلو پای شماست که از شر این زندگی خلاص بشی مگه اینکه دیگه خودت به خوای فحش بشنوی من تو نه سال زندگی یک بار شوهرم یه فحش بد داد بلایی سرش آوردم که واسه اینکه آشتی کنم برام رفت طلا خرید چه جوری تحمل میکنی همچین جونور بی ناموسی رو کنارش بخوابی از دستش غذا بگیری 

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
2740
راستش خواهرم شوهر اولش افتضاح بود روااانی بود هر چند وقت یکبار بستری میشه اما شوهر دومش هرچی خواهر ...

😍😍عزیزمم انشاالله تااخر همینجوری باشع

اخی😪همین مهربونیا و دلسوزیا کاردستمون داده

عزیزم تو ۱۸ سالته چن ساگلی ازدواج کردی چرا میخوای جداشی؟

😪۱۳نامزد شدم

تاپیکامو اگ حوصلت کشید بخون عزیزم اونجا کامل توضیح دادم

شوهرم لجبازه شغل ثابت نداره از این شاخه ب اون شاخه خیلی عصبیه بداخلاقه معلوم نمیش پولاشو چیکارمکنه

تاالان موندم فقط بخاطر خونوادش چون واقعاافرشتن😪

بله تا حدودی  اما فقط شغل و خونه نیست گرگها زیادن

😪😣بعله درسته