2733
2734
میشه بگی بلغم زدا چی بخورم من انواع گرمیجات میخورم شیر و گوشت گاو نمیخورم هرچی رعایت میکنم باز همون ...

عزیزم سرچ کن مرکز طب اسلامی شمارشون بالای سایتشونه باید طبق مزاجت دارو بگیری.خییلیاااااا خوب شدن خداروشکر

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدم تو تاپیکات عفونتم داری هرچی مشکل داری بگو عزیزم واسه همشون درمانتو میگیری به امید خدا.تاپیک اولمو بخون تا مطمئن شی

2731
دیدم تو تاپیکات عفونتم داری هرچی مشکل داری بگو عزیزم واسه همشون درمانتو میگیری به امید خدا.تاپیک اول ...

خودم خیلی اعتقاد دارم من کرمانم دکتر اسلامی نماینده تبریزیانه اینجا واسه عفونتم گفت شیاف ریحانه ولی بسته بندیش خاص بود جرات نمیکنم استفاده کنم دیگه واسه بلغم جوابمو نداد نمیدونم از کجا راهنمایی بخوام

خودم خیلی اعتقاد دارم من کرمانم دکتر اسلامی نماینده تبریزیانه اینجا واسه عفونتم گفت شیاف ریحانه ولی ...

نههههه اصلا اونا شیاف ریحانه واین چیز ندارن الکی گفته.

شما فقققط زنگ بزن به همین سایت مرکز طب اسلامی شمارشون بانوار سبز رنگ بالای سایته.

2740
نههههه اصلا اونا شیاف ریحانه واین چیز ندارن الکی گفته. شما فقققط زنگ بزن به همین سایت مرکز طب اسلام ...

باورت میشه دیدم نماینده تبریزیانه اعتماد کردم ۵۶ تومنم پول دادم ولی همیرم گفت استفاده نکن شاید بعداشتی نباشه آخه اصلا ملوم نبود چیه

من که شماره ای پیدا نکردم شما شماره دارین بهم بدین دعاتون میکنم این دکتر اسلام هم جواب نمیده

این خود سایت وشمارشون.داروهاشو نگاه کن شیاف ندارن اصلا

نههههه اصلا اونا شیاف ریحانه واین چیز ندارن الکی گفته. شما فقققط زنگ بزن به همین سایت مرکز طب اسلام ...

این که نوشته فروشگاه طب اسلامی من شماره ای ندیدم میشه شماره رو واسم اینجا بنویسی ممنونم