2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرشرکتی که ازت پول خواست برای ثبت نام کلاهبرداریه

4 تا سقط پشت سرهم داشتم دعا کنید مامان بشم و خدا یه نی نی سالم وصالح بهم بده 99.9.9 خدا جون یه نی نی سالم و صالح میذاره تو دلم    خدا جونم ممنونم که کنجدمو گذاشتی تو دلم و ناامیدم نکردی😙😙😙 من 99.9.9 باردارشدم و خداروشکر تو 6هفته قلب نی نیم میزنه.خدا اینبار برام نگهش دار 😍😍😍 الان که 99.11.19 هست نی نی نازم 13 هفته هست و خداروشکر تو سوگرافی غربالگری همه چی اکی بود   دختر عزیزم خیلی خوش اومدی به این دنیا 1400.5.12      خدایا شکرت...  در تاریخ ۱۴۰۲.۶.۲۹ نی نی دومم هم توراهه و۱۷ هفته هستم😀😀😊😊 خدایا از لطفت ممنونم ایشالا این یکی هم صحیح و سالم و خوشگل باشه باتشکر خداجونم😘
سلام وقت بخیر،موسوی هستم مدیر ومشاور بخش استخدام شرکت مجازی ویرا پاد مهام،چطور میتونم به شما کمک کنم ...

سلام و وقت بخیر،میخواستم راجب شرکت توضیح بدین من به تازگی تو بخش بازدید تبلیغات شرکت دارم کار میکنم ولی اعتماد ۱۰۰ درصدی ندارم چون رفتم مجوزای شرکت واستعلام بگیرم از پلیس فتا و از شماره پیامک ۳۰۰۰۶۰۸۲هیچ کدوم تایید نشده بود،من چطور میتونم به این شرکت اعتماد کنم؟کانال واریزی هارو هم دیدم همه ۱۰۰_۲۰۰بود درحالیکه ب ما گفتن حداقل درامد درماه یک ونیم دوتومنه از پشتیبان جویا شدم گفتن چون شرکت تازه این بخش ‌و تاسیس کرده فعلا واریزی های این قسمت ونذاشته!

2738
سلام میخواستم بپرسم متوجه شدید اخر این شرکت کلاهبرداریه یا نه درسته کارشون؟من تازه میخوام واردش بشم ...

این شرکتها اکثرا کلاهبرداریه

پول اموزش را بزنی به حسابشون دیگه حوابت نمیدن

⚘اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم⚘