2733
2734
خانم دکترهمش میترسم ک دکتربگه راهی نیست جزتخمک یا اسپرم اهدایی خیلی میترسم شبوروزم شده استرس ودیگه ...

تقصیر از دکترای شماست یا متاسفانه برای هربار سقط تحت نظر یک دکتر بودی 

احتمال داره به خاطر سقط هلی مکرر و تخلیه جنین و...

بافت رحم آسیب پذیر شده باشه که یه مدت جنین تشکیل نمیشه 

درضمن بخوای نخوای باید با این مسئله مواجه بشی و به نتیجه نهایی برسی عزیرم 

متولد ۱۳۳۱ هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر از دکترای شماست یا متاسفانه برای هربار سقط تحت نظر یک دکتر بودی  احتمال داره به خاطر سقط ...

چقدربد کاش هیچوقت این مشکل نازایی واسه هیچکس وجود نداشت 

اگ مشکل کروموزومی داشته باشم ایا جز اسپرم یاتخمک اهدایی راهی دیگه هست؟

2728
بهترین دکترای شهر یودن مثلا همشون متخصص نازایی متخصص اورولوژی و حسابی معروف  من دیگه هنگ کردم ...

دکتر باید متعهد باشه  باید مسئولیت بیمارش رو قبول کنه  

باید وقتی دید بیمار سقط مکرر داره به بیمار بگه درصورتی که سر بارداری بعدی لکه بینی داشتی  یا شرایط سقط داشتی  حتما مراجعه کن آزمایشگاه برا فلان آزمایش از جنین 

اگر شما با آزمایشات پایه مثل طول سرویکس یا سونوگرافی های پایه مشکل نداری پس حتما باید ژنتیکی دنبال مشکل باشه 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
خانم دکتر ممنون میشم منو راجع ب مشکل مادرم راهنمایی کنید. بخاطر مشکلات مالی نتونسته دکتر برود.

ببخشید من خیلی درخواست و پیام دارم  سوالت رو بگو و اگر دیر شد بازم بپرس چون ممکنه بین اعلانات گمت کنم 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
دکتر باید متعهد باشه  باید مسئولیت بیمارش رو قبول کنه   باید وقتی دید بیمار سقط مکرر داره ...

عکس رنگی و سونوگرافی هام سالمه همه

ممکنخ مشکل از اسپرم شوهرم باشه ک۷۵درصدشون مشول داریودن؟؟؟سرودمشون غیرطبیعی بود

2738
نه توی کاربریم زدم  متخصص داخلی فوق تخصص گوارش وکبد  و ده سال برای پزشک قانونی  دکتر ...

اهان 

ممنون که راهنمایی کردین

فکر کردم زنان هستین

موفق باشید

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
عکس رنگی و سونوگرافی هام سالمه همه ممکنخ مشکل از اسپرم شوهرم باشه ک۷۵درصدشون مشول داریودن؟؟؟سرودمشو ...

بیمار داشتم با ۵۰ درصد اسپرم سالم حامله شد خانومش  

نه مال اون نیست یعنی اگر دکتر دکتر باشه و دلسوز  با ۴۰ درصد اسپرم سالم هم بیمارشو کمک میکنه بچه دار بشه  

خودت سالمی عکس رنگی خودت و رحم سالمه   

مشکل ژن و وراثت از عکس رنگی مشخص نمیشه باید جنین رو غربال کنن 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
2706