2733
2739

میشه بگید چطوری پیدا کردید همو ؟؟

من دوستان دبیرستان که بی بخار بودن

دانشگاه بدتر 😂

یعنی نشد چند نفر مجرد ثابت باشیم 

و بریم سفر خارج و داخل و ... 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خارج ؟؟؟ حتما ماکه تا بیرون شهر تنهایی نرفتیم هییییی

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
2728
خوشبحالت خانوادت میزار بری خارج😒

مال ما داخلشم نمیزارن و نمیزاشتن و نخواهند گذاشت😀

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
خوشبحالت خانوادت میزار بری خارج😒

🤨🤨🤨سوال چیز دیگری بود

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
2738

سفر خارج ک نه ولی مثلن بریم مشهدی یا قشمی جایی ارع میریم البته با خانواده یکیمون چون اونجوری تنها خودمون نمیزاریم

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
من دوستای دوران دانشگاهم از مجردی تابحال که هرکدوم یه بچه هم داریم...

من مجردم بچه ام ندارم و راضیم خداروشکر

اکثرا خانوما همینطورن اکثرا پای ثابت هم نیستن. ازدواجم میکنن دیگه بدتر درگیر شوهر و بچه و خانواده شوهر..میشن و دیگر هیچ.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
😄سخته  پیدا  کردن دوست  پایه و البته  وفادار  و دلسوز

دقیقا

🤨🤨🤨سوال چیز دیگری بود

خب چ اشکالی داره من نبودم البته ولی ادمه دگ حرف میزنه 

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
2706