2737
2739
عنوان

بچه ها من از این رشته ها کدوم انتخاب کنم مجبورمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 31 پست
واقعااا یعنی ایقدر داغوننن چرا میگی اینجوری من دیگ نمیتونم بمونم نظام قدیم سال اخرم

واقعا ب درد نخورن الکی وقت خودتو حروم نکن برو پیام نور ی مشاوره ایی علوم تربیتی چیزی بخون خودمم میخوام اینکارو کنم واقعا حیف عمر و وقتم 

بازار کارش خوبه؟

گلم بستکی به پیشرفت و پشتکارت دارهگخیلی بهتر از اینها هم وجود داره

ولی باید سال بعدهم کنکور بدی

اما به نظرم بد نیست از اونا بهتره

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم بستکی به پیشرفت و پشتکارت دارهگخیلی بهتر از اینها هم وجود داره ولی باید سال بعدهم کنکور بدی ام ...

یعنی چی سال دیگ کنکور بدم؟

من چون نظام قدیمم نمیتونم بمونم البته هنوز کنکورم ندادم شاید بهتر شدم 

خدا داند اما از پشت کنکور بودن خسته شدم اگر میشد تا حالا شده بود ک من همش دارم خودم مسخره میکنم

آرزویت را برآورده میکند خدایی ک برای خنداندن گلی آسمانی را میگریاند🌹❤ 
2731
راستی رتبت چند شد؟ فک میکنم ۷۰۰۰ باشی❤🌹

هنوز کنکور ک ندادم اگرم بدم کم ۵۰ هزار نمیشم 😓پارسال خوندم شدم ۴۵ هزار 😐امسال دیگ خدا بخیر کند😑😵

یعنی چی سال دیگ کنکور بدم؟ من چون نظام قدیمم نمیتونم بمونم البته هنوز کنکورم ندادم شاید بهتر شدم&nb ...

امسال نظام قدیم تمدید میشه؟؟

2740
خب همین امسال شاید قبول شدی بعدشم باز تمدیدش میکنن نظام قدیمو احتمالش خیلی زیاده

نمیدونم بخدااا خانوادم ک دیگ کلافم کردن همش میکن چقدر میخایی بخونی و اینا فقط امید ب همین ازمون جمعست ایشالله یکم بهتر شم وگرن شد برم روزانه ی رشته مزخرف بعد چند سال  دواره بشینم بخونم بازم میرم

دیگ خسته شدم  هیچ پیشرفتی ندارم

هنوز کنکور ک ندادم اگرم بدم کم ۵۰ هزار نمیشم 😓پارسال خوندم شدم ۴۵ هزار 😐امسال دیگ خدا بخیر کند😑😵

چرا انقدر انرژی منفی

شما اگه خیلی خوب و با حوصله بخونی حتما حتما یه چیز خوب میاری😍❤👍

چرا انقدر انرژی منفی شما اگه خیلی خوب و با حوصله بخونی حتما حتما یه چیز خوب میاری😍❤👍

بعله درست اما از حرف مردم و از اینکه کسی پشتم نیست خسته شدم   همه فقط توقع دارن من کشکی برم پزشکی اما من  چی هیچ  امسال نخوندم از استرس هم دارم روانی میشم فقط میخام برم ی استراحت یک ساله 

از کتابا تکراری خسته شدم

گلم اگه شرایط شما اینجوریه بیشتر روی داروسازی و بیولوژی و مندسی تمرکز کن و هدف داشته باش

الان از بین اینا مهندسی تولید و  ژنتیک گیاهی از همشون بهترهگچون بقیه اصلا آینده ندارن

گلم اگه شرایط شما اینجوریه بیشتر روی داروسازی و بیولوژی و مندسی تمرکز کن و هدف داشته باش الان از بی ...

امید خدا❤