2737
2739
عزیزم مگه تنهایی؟ چرا دکتر نمیری؟

بابام که حتی نیومد بگه چیشد ، اونجا که بودم زنگ زدم صاحب کارم اومد همه کاراشو کرد اون بیشتر نگرانم بود تا بابام حتی نپرسید چته ، بعدم منو رسوند خونه و رفت ماشینو برد بیمه 

بابام که حتی نیومد بگه چیشد ، اونجا که بودم زنگ زدم صاحب کارم اومد همه کاراشو کرد اون بیشتر نگرانم ب ...

عزیز دلم. ناراحت نباش. با مامانت یا دوستی کسی نمیتونی بری دکتر؟

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی میسوزه سرم   از سرکار صاحبکارم گفت برو قبضارو بده بعد برو خونه ساعت ۱ بود داشتم میرف ...

ای بابا چرا اخه شاید شوکه شده؟

خدا رو شکر گردنت اسیب ندید 

عسل بمال چیزی نیست 

زود خوب میشی انشالله

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
عزیزم مگه تنهایی؟ چرا دکتر نمیری؟

گفتن اگه بخوای بگی مجروح شدی ماشین میخوابه پارکینگ ، گفتم نه رضایت دادم که چیزیم نیست بیمارستانم نرفتم امبولانس اومد سرمو دیده شیشه ها توشو یه کمیشو دراورد ولی خیلی سرم میسوزه گفت چیزیت نیست فقط سرتو بشور اگه سرگیجه و حالت تهوع داشتی برو دکتر 

2731
گفتن اگه بخوای بگی مجروح شدی ماشین میخوابه پارکینگ ، گفتم نه رضایت دادم که چیزیم نیست بیمارستانم نرف ...

خب پس نگران نباش. یه کم برو استراحت کن بعد برو درمانگاه. با مامانت یا دوستی خواهری کسی

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

عزیزم بری بیمارستان خصوصی که بهتره و حتما یه عکس بنداز از سرت خدای نکرده ضربه محکمی نبوده باشه

اونجا پانسمان میکنن ، چون باید خرده شیشه در بیارن گلم ولی

خودت توی خونه اقدامی نکن اونجا چسب مخصوص دارن اگر بخیه نزنن

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
عزیز دلم. ناراحت نباش. با مامانت یا دوستی کسی نمیتونی بری دکتر؟

نه الحمدالله هیچکسو ندارم به خواهرمم نگفتیم اصلا اون پریشب عروسیش بود نمیخواستم عصابش خورد شه

2738

تو مو رو میبینی بابات پیچش مو رو .اون حتما الان داره غصه اینو میخوره که الان بیان پیشش برای جبران خسارت اونم با این خرجها .مردا کلا همین قدر که ببینن داری راه میری میگن سالمی دیگه . ناراحت نباش عزیزم 

بابام که حتی نیومد بگه چیشد ، اونجا که بودم زنگ زدم صاحب کارم اومد همه کاراشو کرد اون بیشتر نگرانم ب ...

ناراحت نباش عزیزم خیلی ها این مدلی هستن 

خدارو شکر بازهم بخیر گذشت گلی جان 

پشت فرمون حتما بسم الله بگو ، آیه الکرسی بخونی عزیزم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
عزیزم بری بیمارستان خصوصی که بهتره و حتما یه عکس بنداز از سرت خدای نکرده ضربه محکمی نبوده باشه اونج ...

شیشه ماشین که خیلیی شکست به حدی بود که موهای جلو سرم نصفش کنده شد تو شیشه ماشین مونده بود 

تو مو رو میبینی بابات پیچش مو رو .اون حتما الان داره غصه اینو میخوره که الان بیان پیشش برای جبران خس ...

خسارت اونو که بیمه میده خسارت منم که در حد ۶۰۰ تومنه که گفتم خودم از حقوقم میدم ، این که دیگه ناراحتی نداشت حداقل بخاطر دلخوشی منم نپرسید بهتری چته 

خب پس نگران نباش. یه کم برو استراحت کن بعد برو درمانگاه. با مامانت یا دوستی خواهری کسی

به خواهرم که نکفتیم اصلا تازه عروسه اون گفتیم عصابش خورد میشه ، مامانمم اینجاست ولی نمیخوان هیچکدوم تو زحمت بیوفتن خودم میرم بیمارستان 

شیشه ماشین که خیلیی شکست به حدی بود که موهای جلو سرم نصفش کنده شد تو شیشه ماشین مونده بود 

پس حتما عزیزم مرکز ام ار ای و سی تی بری گلم 

بگی دکتر بنویسه وبری حتما حتما ان شاالله چیزی نیست ولی ضربه محکمی بوده اینجوری واینکه میگه سرگیجه و اینا داشتی برو دکتر اون موقع خدای نکرده اگر مورد خاصی باشه زمانش خیلی دیر برای اقدام کردن 

2706