2733
2739
عنوان

بیاید جواب بتا امروزم ...ببینید طبیعیه

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 30 پست
وای منم پریشب و‌دیشب اقدام داشتم‌ حالا تا دوازده شهریور جون به لب میشم 

منم 21 اقدام داشتم کی معلوم میشه ینی??

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

نه نیست عزیزم.

آخرین پریودت چندم بوده؟

من ۲۲ تیر

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه خوبه

برا منم میگفتن خارج رحمیه هر ۴۸ ساعت بتا دادم اولی ۵۰۸ بود دومی ۱۳۸۰، هر ۴۸ ساعت تقریبا دو برابر بشه خوبه

بری دکترت سونو کنه ولی دکترم میگفت بتا زیر ۱۰۰۰ هنوز تو سونو دیده نمیشه

برای من لقاحم دیر اتفاق افتاده بود شاید برای شماهم همینطوریه

2728
فکر کنم چهارده روز بعد اقدام!یعنی میشه؟خدا مارو هم لایق بدونه؟

هر وقت صلاح باشه ب وقتش میاد تو زندگیمون

من ماه دوم اقدامم اون ماهم لقاح تشکبل نشد با پریودی دفع شد

امیدوارم این ماه موفق شم

شما ماه چندمی?

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
نه نیست عزیزم. آخرین پریودت چندم بوده؟ من ۲۲ تیر

خداکنه داخل رحم باشه استرس دارم...من ۲۸ تیر

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
مبارکه خوبه برا منم میگفتن خارج رحمیه هر ۴۸ ساعت بتا دادم اولی ۵۰۸ بود دومی ۱۳۸۰، هر ۴۸ ساعت تقریبا ...

مرسی عزیزمم من بتام دوروز ۳ برابر شده همش حس میکنم کمه و خارج رحمیه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
مرسی عزیزمم من بتام دوروز ۳ برابر شده همش حس میکنم کمه و خارج رحمیه

نه خوبه، اگه کم شه یا ۲۰۰/۳۰۰ تا بالا بره یا خیلی خیلی نجومی بالا بره مثلا ۳۰۰ بشه ۲۰۰۰ خارج رحمیه

حدود دوبرابر شه خوبه

2740
نه خوبه، اگه کم شه یا ۲۰۰/۳۰۰ تا بالا بره یا خیلی خیلی نجومی بالا بره مثلا ۳۰۰ بشه ۲۰۰۰ خارج رحمیه ...

مرسی عزیزم

نه عزیزم فک نکنم. درد داری؟ 

خفیف درد پریودی 

خب پس اون طبیعیه. خارج از رحمی میگن دردش غیر قابل تحمله

خب شاید الان ارومه یهو جندروز دیگ شدید میشه

الکی با این فکرا ب خودت استرس نده😐قبلا سابقه خارج از رحم داشتی مگ؟ 

دیونم🤣نه بارداری اولمه ..‌اخه هی دکترم مزگه بتاتو تکرار کن منم استرس میگیرم

2706