2733
2734

هر سری یه چیز پیش میاد که نشه من مادرشم کلی هزینه کردم همش هیچوپوچ 

آیوآی کردم منفی شد 

تخمک کشی برای ای وی اف کردم هایپر شدم کرونا امد یک سال طول کشید تا بتونم انتقال بدم جنینم رو 

۱ هفته بود انتقال داده بودم که درد وحشتناکی اومد به جونم افتاد رفتم اورژانس گفتن سنگ صفرا داری 

یک هفته بیمارستان بودم پریود شدم 

به همین راحتی همه چیز خراب شد 

دیگه نمیخوام به بچه فکر کنم فکر شو میکنم این دنیا اصلا قشنگ نیست آدمیزاد چیه درد و مرض و کوفت بی پولی حرف مردم مرگ عزیزان این دنیا اصلا قشنگ نیست که پافشاری کنم یه موجود پاک رو به دنیا بیارم که چی بشه 

💜  ‌

منم مث شما هر بار ی چی پیش میاد ک نشه..ای وی اف ای یو ای......همش ب گره و مشکل میخوره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اینجورنگو ناراحت میشه

ناراحتی داره؟ چرا ناراحت شه ؟😐 شاید خد میخواد یه بچه دیگه پدر و مادر دار شه از کجا معلوم

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

منم مث شما 

سیکل ای وی افم افتاد‌تو کرونا عقب افتاد

پانچکرکردم کرونا گرفتم و......

من ب این نتیجه رسیدم ک تا مصلحتم نباشه کل دنیام وشتم باشه انجام نمیده 

ب این فکر کن ان شاءالله یه زمانی مادر میشی ک بهترین زمانه و قراره یه عالمه اتفاق خوب بیفته