2733
2734
عنوان

دوستان دلیل اینکه یه نفر از

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 37 پست
منم اینجوریم یعنی همش به بهتر فکر میکنم ولی در عین حال از فرصتمم استفاده میکنم  دوس دارم درامد ...

از فرصت استفاده میکنی یا نمیکنی؟

خدایا شکرت 🍃                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استفاده میکنم چون چاره ی دیگه ای ندارم ولی راضی نیستم همش به شرایط بهتر فکر میکنم هییچ چیزی خوشحالم ...

منم هیچی خوشحالم نمیکنه فقط دوس دارم ب خواستم برسم بعدش میگم خب حالا چی

همونم دارم خفیف بنظرم تو خودت اینطوری هستی؟

سلام

شاید تیروئیدتون کم کاره، یه آزمایش تیروئید بدین، اگه کم کار یا رو به کم کاری باشه، درمان و شروع کنید خوب میشین، بیشتر ورزش کنید و سعی کنید از چیزای کوچک لذت ببرین، از خوردن یه چای نبات، یه هندونه خنک و ...، کلا زندگی رو دوست داشته باشین و بهش لبخند بزنید، صبح ها با لبخند بیدار بشین و بگین زندگی دوست دارم، کم کم خیلی بهتر میشین و سعی کنید برای زندگیتون برنامه داشته باشین و تو زندگی فقط روی خودتون حساب کنید، شما هستین که عاشقانه خودتون رو دوست دارین و دلسوز خودتون هستین، به دیگران زیاد تکیه نکنید ولی اونها رو دوست داشته باشین، به خدا توکل کنید

حتما یه آزمایش تیروئید بدین

موفق باشید

التماس دعا

سلام💖 🤗 من اباالفضلیم...99/2/27💖رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ ۹۹/۵/۲۱💖خدا یا تو درست کن🐣تو درست کنی قشنگ تره1399/9/19💖               خدا یا شکرت 1400/2/10🌹💋⁦❤️خدا یا شکرت💋خدا یا شکرت💋 خدا یا شکرت 💋1400/12/1❤️💖💝❤️
منم هیچی خوشحالم نمیکنه فقط دوس دارم ب خواستم برسم بعدش میگم خب حالا چی

اره منم همینم ....قبلنا خرید حالمونو خوب میکرد با کلی خوشحالی برمیگشتم خونه 

الان همش استرس اینو دارم که تا سرماه برسم

2738
استفاده میکنم چون چاره ی دیگه ای ندارم ولی راضی نیستم همش به شرایط بهتر فکر میکنم هییچ چیزی خوشحالم ...

باز خوبه استفاده میکنی 👍

خدایا شکرت 🍃                                    
سلام شاید تیروئیدتون کم کاره، یه آزمایش تیروئید بدین، اگه کم کار یا رو به کم کاری باشه، درمان و شرو ...

ممنون عزیزم اتفاقا بخاطر اینکه شک کردم ازمایش دادم نرمال بود

باز هم ممنون چشم سعی میکنم

خدایا شکرت 🍃