2737
2734

هنوز عروسی نگرفتم..

سر اینکه محل خونه ام کجا باشه دیوونم کردن

و مدام ب من و شوهرم میگن باید خونتو بفروشی و جابجا شی

چون اونجا دور از مرکز شهره و یجورایی روستا حساب میشه

در ضمن به اقوام شوهرم نزدیکم

ولی الان واقعا دستمون خالیه و امکانش نیس

خسته شدم بخدا..وهمش دارم با شوهرم بحث میکنم

سخت بود ولی تونستم   

حق با خانوادته  یه چیزی میدونن که میگن 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

خانوادت حق دخالت ندارن

فوقش میری اونجا اگه دیدی سختت شد جا به جا میشی

از شروط ضمن عقدت حق انتخاب مسکن و محل زندگی رو داری؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوادت حق دخالت ندارن فوقش میری اونجا اگه دیدی سختت شد جا به جا میشی برا عقدت حق انتخاب مسکن و مح ...

حالا مثلا من که داشتم  چه غلطی تونستم بکنم 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2728
حالا مثلا من که داشتم  چه غلطی تونستم بکنم

تقصیر خودت بوده میتونستی استفاده کنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

اگه خودت مشکلی نداری و میبینی ک با توجه به شرایط امکانش رو ندارین به حرفای خانوادت بی توجهی کن بهشون چیزی نگو ولی نزار حرفاشون روی تو تاثیر بزاره و باعث دعوا بین شما باشه

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  

اینو مطمعن باش.بری نزدیکشون با زور و دعوا می تونی شوهرتو راضی کنی دور بشید.

چون خونه داره قیمتش میره بالاتر شوهرتم بعدا میگه نمیخوام ضرر کنم خونه رو عوض کنم.ولی الان تا زورت میچربه و  داغه میتونی راضیش کنی.

اعصابتم این جوری آروم تره.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
2738
خانوادت حق دخالت ندارن فوقش میری اونجا اگه دیدی سختت شد جا به جا میشی از شروط ضمن عقدت حق انتخاب م ...

همسرم گناه داره کلی خرج کرده خونه ساخته

نه..حق مسکن معمولا برای زوجایی هست ک از دوشهرمختلفن

سخت بود ولی تونستم   
اینو مطمعن باش.بری نزدیکشون با زور و دعوا می تونی شوهرتو راضی کنی دور بشید. چون خونه داره قیمتش میر ...

الان اگه جابجا شیم ضرر میکنیم...شوهرم اینجورادمی نیس ک بزنه زیرقولش

سخت بود ولی تونستم   
واقعا فعلا امکانش نیس

پس دیگه اگ بی توجهی جواب نداد بگو ما خودمون بهتر واسه زندگیمون تصمیم میگیریم

کلا ب نظرم ب هیییچ کس اجازه دخالت تو هیچ چیزی رو نده

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم