2733
2734
عنوان

درد شکمی تو چهارده هفته طبیعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2136 بازدید | 32 پست
عزیزم اولا که دردهای شکمی توی تمام مراحل حاملگی طبیعیه مگر اینکه خیلی شدید باشه . دوما اینکه منم دقی ...

شما هم داشتین اون دردارو.

تو هفته ۱۴؟

انقدر حالمو بد کرده بود فردا میخواستم برم سونو ولی دیگه نمیرم تا انومالی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط میتونم ارزو کنم صحیح و سلامت چشمای خوشگل گل پسرتو ببینی نمیدونی چه اشوبی بودم دقیقا یبوست وحشتنا ...

عزیزدلممممم مرسی😍😍😍😘انشالله نی نی ناز خودت.

خب دیگه بخاطر همین یبوست لعنتیه. انجیر تازه بخور. خورشت بامیه درست کن بخور. کلا میوه و سبزی زیاد مصرف کن. هیچ استرسی نداشته باش، به نی نی هیچ آسیبی نمیرسه فقط خودت یه مقدار اذیت میشی. بعد یه چیز دیگه وقتی میری سرویس معذرت میخام زیاد زور نزن، خطرناکه یکم. از توالت فرنگی هم استفاده کن😘😘

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خانمی کره زیاد بخور واسه یبوست عالیه

چشم عزیزم. ممنون😘

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
خوب یعنی چی رحم منقبض میشه خوبه یا بد

نه خوبه نه بد .طبیعیه . فقط موقع سونوگرافی ممکنه اذیت بشی چون وقتی انقباض داشته باشی اون چیزی که میخوان ببینن رو نمیبینن و خیلی شکمت رو فشار میدن .من دکترم قرص داد قبل از سونو بخورم که انقباض نداشته باشم

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
2738
عزیزدلممممم مرسی😍😍😍😘انشالله نی نی ناز خودت. خب دیگه بخاطر همین یبوست لعنتیه. انجیر تازه بخور. خ ...

اره از فرنگی استفاده میکنم این تیر کشیدن خفیف زیر شکمم و کشاله های پام اعصابم و خورد میکنل واگرنه دردی نیس که نشه تحمل کرد یا زیاد بشه

عزیزدلممممم مرسی😍😍😍😘انشالله نی نی ناز خودت. خب دیگه بخاطر همین یبوست لعنتیه. انجیر تازه بخور. خ ...

دقیقا درست میگی .مخصوصا در مورد انجیر . من انجیر خشک رو توی یک کاسه آب میریزم فرداش میخورم  عالیه واسه کار کردن شکم

نه اصلا اون موقع هم همین بودم

عجیبه چون یکی از عوارض انعقاد خون تو بارداری بالا رفتن فشار خونه . من دفعه های قبل به محض بارداری فشارم بالا میرفت