2737
2734

اقا این چ عکسیه خب دلم ضعف رفت نصفه شبکی 🥺🥺🥺😩🙈

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

خانما من لوبیا قرمز میریزم تو قرمه سبری خوشمزه هم هست قورمه سبزی هام  مامانم میگه چیتی بریز.

با چیتی بهترم میشه آیا؟

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو منی یا من تو😅

عین همیم منم با پلوم برای خورش حتما زعفرون دم میکنم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
خودتون مگه آدم نیستین. ببخشیدا 😑😐

همیشه درست میکنم ک خوبه میخوام خیلی بهتر از همیشه باشه

توروخدا برای پسر سه سالم دعا کنید که شفا پیدا کنه ممنونم ایشالا خدا بهتون سلامتی بده 
2740
اوووووووووو مگه کله پاچس عزیزم

از کله پاچه حساس‌تره 😁

خودمم گاهی تو زودپز یه ساعت و نیمه قورمه می‌پزم، تو قابلمه هم ۴-۳ ساعته می‌پزم، ولی گاهی که حوصله دارم شب تا صبح میذارم، خیلی فرق می‌کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اولا که سبزی را خوب سرخ کن.

دوما به جای لوبیا از کنسرو لوبیا استفاده کن.

سوما توش لیمو عمانی نریز.

چهار وقتی دیگه سه چهار ساعت پخته شد و جا افتاد یه کم شنبلیله داغ کن.مواظب باش سریع میسوزه. قبل از سوختن همونطور داغ و داغ بریز روش. این مرحله شنبلیله اون اخراشه ها. بمونه تلخ میشه.

و اما ترشی قرمه سبزی . از این قره قوروت سیاها بگیر و به میزانی که دوست دارین ترشیشو بریز توش.

😉😉😉