2733
2734

عشق مجازیو بزار کنار اصلا بدرد نمیخوره چه برسه به اینکه بخواد حرف چرتم بزنه ببین حواستو جمع کن اینجور رابطه ها رو بزار کنار هیچی توش نیس در آینده فقط پشیمونی داره

من با یکی آشنا شدم که البته از قبل میشناختمش(همکار) اومد درباره کار حرف زد خیلی ام مودب بود شوخی ام ...

خب شما آشنا بودین بنظرم اگه واقعا طرف رو بشناسی و بدونی آدم درستیه باز میشه اعتماد کرد ولی غیر از اون و من به شخصه قبول ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچیزی که مخلوط گناه داشت عاقبت درستی نداره برکت نداره خوشبختی نمیاره خصوصا مردای بی خدا هوسباز جنسی فاسد الاخلاق سوء استفاده گر..

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
من با یکی آشنا شدم که البته از قبل میشناختمش(همکار) اومد درباره کار حرف زد خیلی ام مودب بود شوخی ام ...

ببین من امتحان داشتم .دنبال یکی بودم ک کمکم کنه .تو اینیستا😂....بعد این  کمکم کرد ..چن جزوه دادمش .خوند...و خلاصه نا نصق شب بیدار موند .و اینا ....خب بهرحال کمکم کرد.

2728
خب شما آشنا بودین بنظرم اگه واقعا طرف رو بشناسی و بدونی آدم درستیه باز میشه اعتماد کرد ولی غیر از او ...

اره من میشناختمش ولی خب مدت زیادی بود ندیده بودمش خبری ام ازش نداشتم تو اینستا دوباره اتفاقی همدیگرو پیدا کردیم و بعدشو دیگ خودتون میتونین حدس بزنین😂

بعدش از طریق پیج شورای صنفی دانشگاه اشنا شدیم ..ینی طرف ادمین پیج بود .یعدش خب  کسی نمیدونه این ادمین پیج .چون باید ناشناخته باشه ..اما اون اخرش خودش رو معرفی و شمارش زو داد ..و ازم قول گرف هرچی  بشه .این شماره بین من و خودش بمونه ....ینی ندونسته و نشناخته بم اعتماو کرد.

2738
چن سالته  اون چن سالشه؟ دانشگاه میری؟

من ۲۲ ..اونم سه چار سال  بزرگتر ..دانشجوی پرشکی ایم هر دو ..من ترم ۲ .اما اون ترم ۱۰ ..من ازش خوشم اومد ..اما اللان حرف  س  ..ک بهم زده ..من واقعا موندم ..چکار کنم .....من  خودم ادمی نیستم ک گول بخورم .اما موندم منطقی ترین کار چیه ...نمیدونم والا الان رابطه ها خیلی پیچیده شدن..

تو یه دانشگاهین؟

اره ..اما من ندیدمش  اون تزم بالاییه ..بعدم ترم ۲ ک همش مجازی  بود ..فقط یک ترم رفتم دانشگاه .....ینی   بنظرتون همه پسرایی ک از اول درمورد این مسائل حرف میزنن بدن؟؟وادم بشو نیستن؟؟

من ۲۲ ..اونم سه چار سال  بزرگتر ..دانشجوی پرشکی ایم هر دو ..من ترم ۲ .اما اون ترم ۱۰ ..من ازش خ ...

اگه بگم کات کن ناراحت نمیشی؟

من حس خوبی ندارم 

بنظرم قصدش فقط همون پیشنهادیه که بهت داده 

حالا باز هرجور خودت صلاح میدونی 

اره ..اما من ندیدمش  اون تزم بالاییه ..بعدم ترم ۲ ک همش مجازی  بود ..فقط یک ترم رفتم دانشگ ...

بنظر من تا الان که خوب نبوده ولی اگه میخوای بهش یه فرصت دیگ بدی 

ازش بپرس هدفش چیه و چه برنامه ای برا ایندش داره بعد به جوابی که میده دقت کن اگه تو توی هیچ کدوم از برنامه هاش نیستی برای اینده بنظرم کات کن 

ولی اگه ترو توی برنامه ایندش داره باز بیشتر میشه بهش امیدوار بود ولی اینم صددرصد نیس بازم باید حسابی بسنجیش 

کلا به حرفایی که میزنه خوب دقت کن 

پسرا زود خودشونو لو میدن

دوستم بهش تذکر بده .مثلا بگو زوده واس این حرفا . یا خوشم نمیاد از این حرفا بزنی .اگه دیدی دوباره تکرار کرد و خیلی پافشاری داره رو این موضوع تکلیفت معلوم میشه .کات میکنی

2706