2733
2739

بچه ها ..لطفا وقت بزارید و بخونید و اگ مبتونید کمک  تایپ کنید برام ......میگم شماهایی ک تو فضای مجازی اشنا شدین .روزای اول اشنایی،طزف چی بهتون میگف؟؟؟درمورد چ چیزایی حرف میزدین ..تیک های س...ک...س..ی ..استفاده میکرد؟؟؟یا استیکر های این مدلی ......بعد چ مدت طبیعیه طرف از این سوالا بپرسه ..شده تا حااا یه نفر اینطور باشه ولی ادم بدی نباشه و پسر خوبی باشه؟؟؟؟؟؟لطفا از تجربه هاتون هرچی میدونید بگین ....بچه ها خواهشا منطقی و بدون جبهه باشه کامنتاتون .......طرف روزای اول رابطه باید حد و حدوو رابطش رو از هر نظر حتی جنسی باید معلوم کنه؟؟؟؟شما خوشبختین الان با این ادمی ک مجازی باهاش اشنا شدین .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اکثر کسایی ک تو مجازی باهاشون آشنا میشی دنبال س چت و این طور چیزا هستن

اونایی که تو خیابونن بیشتر دنبال س&&&& والا 😑😑

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین بستگی ب درایت خودت داره

اگ همون اول بحث و کشوند ب اون مسائل ک مشخصه کرم داره

ولی طبیعتاً اگ با کسی فاز ازدواج باشی این حرفا پیش میاد ولی نباید رو بدی تا وقتی ک طرف نیومده خواستگاری و مطمئن نشدی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

من با یکی آشنا شدم که البته از قبل میشناختمش(همکار) اومد درباره کار حرف زد خیلی ام مودب بود شوخی ام میکرد گاهی 

الان عشقمه😁

بنظرم جواب هرکسی رو نباید بدین مگر اینکه آشنایی قبلی چیزی باشه ...

2706