2733
2734
سلام دوستان پسر من ١٨ ماهشه دیروز صبح واکسن واسش زدیم از دیروز که تب کرده بهش بروفن دادم خیلی هم بیقرا ری میکرد دست چپش که واکسن سه گانه زده خیلی درد داشت از امروز صبح هم از بازو تا ارنج دست چپش ورم کرده و قرمز شده اولش کم بود ولی الان دیدم خیلی بیشتر شده وقتی هم دست زدم بهش دیدم روی اون قسمت که قرمز و متورم شده خیلی داغ وگرم هم هست میترسم ابسه کرده باشه تو رو خدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنید ممنون میشم دوستان
ارام جون دختر من این مساله برا واکسن 6 ماهگی پیش اومد کلافه شدم ولی اون پاش بود منم مرتب زیر اب گرم ماساژ دادم .....یه دکتر گفت از واکسن بوده یکی گفت بد زده ...یکی انتی بیوتیک دادولی درکل یک هفته طول کشید قرمزیش بره و یکماه متورم بود
@malile_quilling

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید