2737
2739

چی بگی ک نیاد؟؟؟یانگو یااگ میگی امادگی پذیرفتنشوداشته باش

دوروبرتوتمیزکن وفرشتم باشامپوفرش بشورحتمانبایدتجملی باشه مرتب باشه کافیه 

ب شوخی مابین حرفان بگوظاهرباطن همینه دیگ ب بزرگی خودتون ببخشبد

بعدشم یه دست ظرف بخاطراگ توانایی مالیشونداری همون شیشه ای خوبه اگدخیلی واست مهمه ازهمسایتون قرض بگیر دیگ همسایه واسه همین مواقس 

غذاهم دیگ درحدوسعت یه وعده خوب درس کن حتما ک نبایدشکم پرباشه قیمه ای وقورمه سبزی چیزی درس کن

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگو نمیشه بخاطر کرونا در خدمتتون باشیم انشاله دفعه بعد . خب واقعا با کرونا مسافر هم راه میدی خونت؟

ن خونش اومده شهرمون 

این دوباره داره بحثشو میکنه چند روز پیش بحثو عوض کردم امروز باز بحث کرد 

بگو یکم تب دارم و بیحالم  میترسم کرونا باشه  وگرنه مشتاق بودم همدیگرو ببینیم ودرخدمتتون باشم 

البته دور از جونت 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

الکی یه تعارف بزن ولی بعد بزار دهنش بگو شما نمیای بریم رستوران ، یا ساندویچ درست کن ببر بیرون براش ، یا ببر خونه مامانت ،مادرشوهرت کسی ، الآنم هوا خوبه فضای باز جواب میده ،فقط قاطع باش یه تصمیم بگیر بعدم هی بگو ایندفعه که نیومدی بخاطر کرونا انشاالله سری بعد حتما باید بیای

2738
ن خونش اومده شهرمون  این دوباره داره بحثشو میکنه چند روز پیش بحثو عوض کردم امروز باز بحث کرد&n ...

احتمالا از این استادهای دوزاری هست 

ببخشید البته 

از اینها که با مدرکهای ابکی تازه اسم استاد دانشگاه رو یدک میکشند 

وقتی باهاش حرف میزنی هی سرفه کن تو حرفاتم بگو سردرد و... دارم

بعدم بگو نکنه کرونا دارم😢

خودش میترسه نمیاد😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2706