2737
2734

انابل ایران نمیاد میترسه والا😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قلبم حساسه بخدا 😔😔😔

عزیزم تا وقتی خدا رو داری این چیزا جرات ندارن بهت نزدیکم بشن یه آیه الکرسی بخون یه بسم آله بگو همشون گورشوت گم میکنن میرن همشون از خدا میترسن 

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2731

اوو كي باز جرات كرده  انابلو بدزده😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
پشمااااام noooooo😂

But why?

I'm so alone

Please hug me 

Before I hugged you 

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2740
عزیزم تا وقتی خدا رو داری این چیزا جرات ندارن بهت نزدیکم بشن یه آیه الکرسی بخون یه بسم آله بگو همشون ...

چشم مرسی 😔😔😔🌷🌷🌷

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ای بابانه نترسین سیستم ایمنی تون ضعیف میشه

به نظرم قبل فیلم سازی یه ایده دادن بعد از روش چند تا فیلم ساختن الکی گفتن واقعی هست والا اختیار روح دست خداست مگه میشه روح رو از بدن یکی کشید بیرون فرو کرد تو عروسک قبل خواب استغفار کنین 

But why? I'm so alone Please hug me  Before I hugged you

نهههه غلط کردمممم مااااامااااانمو میخواااام😭🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
تیکه کلامت رو غراموش کردی انابلی باید همش بگی  Miss me?!?!?  Miss me?!

I just wanted to find my true fan here
And now

I think I found it😋

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2706