2737
2739
امضات خیلی قشنگه    

چشمات قشنگه😍😍😍

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
نه چند دقیقه پیش داشتم با هم اتاقی خوابگاه اصفهونیم صحبت میکردم😂 همچین ادم تاثیر پذیریم😅

حفط نمی شد!!!! اصلاح کن امضات رو، فعل گذشته باید شد باشه، فعل جاری که نیست خانوم مترجم

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزززم شاید باورت نشه همین الان داشتم فک میکردم اگه بودی حتما حتما بلد بودی جوابمو بدی ولی اسم ...

خواهش میکنم

این برای متصدی بار و کتابدار ها بیشتر استفاده می‌شد 

که آستینشون تمیز بمونه موقع کار

بعدا وارد دنیای مد شد

😁
حفط نمی شد!!!! اصلاح کن امضات رو، فعل گذشته باید شد باشه، فعل جاری که نیست خانوم مترجم

چشم😅

من کیلی کیلی فارسی کوب بلد نیس😅

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2728
بهش میگن آستین نگه دار Sleeve holder مد امریکایی هست برای مشاغل خاص بوده و الان جزو اکسسوری است

مث دگمه هایی ک وسط آستین بعضی لباسا هست؟؟ با یه تیکه پاچه ک باش آستین رو بالا بزنن؟؟

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
2740
بهش میگن آستین نگه دار Sleeve holder مد امریکایی هست برای مشاغل خاص بوده و الان جزو اکسسوری است

اپرا جونم من از طرفداراتم🤩🤩 خواستی هستی ب نظرم

مث دگمه هایی ک وسط آستین بعضی لباسا هست؟؟ با یه تیکه پاچه ک باش آستین رو بالا بزنن؟؟

بله ولی اون برای آستین های بلند بلوزها و‌ تونیک های زنانه است و عیبش اینه که آستین رو چروک میکنه

تقریبا تمام بلوزهای من اون دکمه رو دارن 

😁
خواهش میکنم این برای متصدی بار و کتابدار ها بیشتر استفاده می‌شد  که آستینشون تمیز بمونه موقع ...

مث شلوار لی زخمی  ک الان مد هست .... چ جالب

اینم دولتون شلوارارو زخمی کرده اونایی ک فقیرن احساس بدی نداشته باشن از لباس های پارشون

نع😂

🤨🤨🤨😂😂😂با تچکر. من چه قدر سادم. پس چیه؟ 😢😢😢😢😢😢😁😁😁

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
کامنت اپرا رو بخون ⬆️

ول‌کن مهم نیست حال ندارم 🙈🙈😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706