2737
2734

خانمما قبلا بارداری قیافم خوب بود وزنمم مناسب اما وقتی حامله شدم به خاطر ویار شدید خیلی وزنم اومد پایین الانم زایمان طبیعی کردم با س ن م  افتضاح کوچک شدن نمی دونم چطور بزرگ میشن باز یا مثه قبل بشن حداقل

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

یعنی اگه سزارین میشدی باسنت کوچیک نمیشد؟؟؟

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گوز چه ربطی به شقیقه داره

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2738

خب عزیزم بااسن همش چربیه وقتی لاغر بشی اون چربی هم اب میشه در نتیجه کوچیک میشه😐ربطی به زایمان نداره بخور دوباره چاق شی

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
سلام ببخشید اسی جون  مامانا نی نی شما کدوم سمت بود و یا هست جنسیت چیه

عزیزم به این چیزا نیست صبر کن سونو بالاخره مشخص میکنه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
یعنی اگه سزارین میشدی باسنت کوچیک نمیشد؟؟؟

نمی دونم حالا چیکار کنم مثه قبل بشه یا یکم بزرگتر بشن باز

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
همه همین میشن عزیزم

یعنی کل خانما بعد زایمان با س نشون کوچک میشه؟ بعد خوب میشن؟

2706