2733
2739
عنوان

داداشم جدی جدی به خاطر قد میخواد جدا بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4208 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اولین بار تو عمرم میخوام بگم حق با عروس نیست😀😀😀

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
2731

والا من با قد ۱۷۳ و اینکه از نظر ظاهری و تحصیلی و همه چی از خواهرشوهرام سر بودم یه بار کوچکترین اشاره ای نکردم و سر هیچ و پوچ داریم جدا میشیم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2740

کار زنداداشت اشتباه بود

حالا از روی سادگی یا بچه بودنش و هر چیز دیگ

فکر کنم برادرتون با این کارش درس خوبی بهش داد باشه

دیگ بیشتر از این فکرکنم زیاد رویه

شما با داداشتون صحبت کنید بهش بگید که ببخشید گفته و درس عبرتی شد براش اگ اخلاقش خوبه کوتاه بیا

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
۱۶۸

قد داداشت بلند نیست، احتمالا غرورش شکسته جلوزنش. اما زن داداشتم همچین بلند نیست ک میگه بقیه کوتاهن. 

خواهرشوهرمن 170ب بالاست، من 158 تا حالا ب من نگفته کوتاهی! تازه شوهرم 186قدشه، اونوقت زن داداشت حس قد بلندی داره جالبه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بجه بوده همین که ترسیده بسشه ادب میشه کافی براش

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2706