2737
2739

@معصومه271       

@توکل96      

@جواهرخانوم    

@منوخودم    

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
دوستان عزیز اگر تگ شدن موجبات مزاحمت برای  شما عزیزان هست اعلام کننند دوستانی که تمایل ندارن تا ...

خواهر جون شما خیلی خیلی زحمت میکشید که تگ میکنید  من حتی اگه  خدایی نکرده امکان نداشته باشم  یه  روز هم تایپیک بیام  خواهش میکنم اگه نبودم  حتی باشم هم   دلم میخواد و افتخار میکنم اسمم توی تاپیک شهدا باشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الهه جان ممنونم ازت خواهر بزرگوارم انشاءالله ک ب حق این شهید عزیز خداوند من حقیر از جهل و نادا ...

سلام عزیزم .‌فدای لطف شما عزیزم . حضورتون بسیار برای ما ارزشمند و‌باعث افتخار هست 

⁦❤️⁩😘🌹🌿🌿

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
خواهر جون شما خیلی خیلی زحمت میکشید که تگ میکنید  من حتی اگه  خدایی نکرده امکان نداشته باش ...

ممنون عزیزم ..من مخصوص برای دوستانی نوشتم که گفتم شاید از روز اول تصور شد برای مدت کوتاهی باشه اما الان ادامه پیدا کرده و شاید خواهر عزیزی براشون سخت باشه و من مزاحمشون‌ شده باشم .گفتم بنویسم ..می‌دونم عزیزم شما نخواهید هم من به زور شما رو میبارم 😄😄😋💞💞🌸🌸⁦❤️⁩😘🌹🌹🌹🙏

2728

نشد ریپلای کنم عزیزم

فدات بشم خواهر مهربونم 

الهی ک خدا شمارو برای ما حفظ کنه و همچنین سعادت حضور در این تاپیک ها ازمون دریغ نشه🍀

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

@elham_311    

@/زمرد/    

@صدف33    

سلام عزیزم صدصلوات وسوره فجر ازطرف من هدیه به شهید عزیز امروز

سلام عزیزم . ممنون⁦❤️⁩🌸🌸🌹🙏

2740
@bitaaa67       @سلینتا     @dokhtaregham       &nb ...

سلام وقت بخیر خواهر خوب و عزیزم، ممنونم از زحمات شما انشاءالله اجر و پاداش الهی نصیب شما بشه، تگ کردن این همه کاربر موجب زحمت فراوان برای شماست اتفاقا، بنده به سهم خودم شرمنده ام که هر روز این زحمت را متحمل میشید، 🌹🌹🌹🌹🌹🤗🙏🤗🙏🤗🙏❤️❤️❤️

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.

تشکر مهتاب جان .. 🌸🌸🌹🙏🙏

پدر در یک سفر کربلا، از خداوند می خواهد که فرزندی به او عطا کند تا غلام اربابش باشد پس از گذشت یک سا ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
سلام وقت بخیر خواهر خوب و عزیزم، ممنونم از زحمات شما انشاءالله اجر و پاداش الهی نصیب شما بشه، تگ کرد ...

سلام ..ممنون 🙏🌹🌹🌿

نه باعث افتخار هست و تا هر وقت توفیق باشه و وقت داشته باشم حتما تگ میشن دوستان و اصلا مشکلی نیست برای این چند بار نوشتم گفتم چون تاپیک ها طولانی شده شاید دوستان علاقه نداشته باشند 

..🍃🍃🍃🌿🌿🙏

خون پاک شهدا منتظر توست بیا

سرِ مصباحِ هدا منتظر توست بیا

وارث خون خدا و پسر خون خدا

به خدا خون خدا منتظر توست بیا

صبح هم منتظر صبح ظهور تو بوَد

روز ما و شب ما منتظر توست بیا

بر سر گنبد زرین حسین بن علی

پرچم کرب و بلا منتظر تو است بیا

علم و مشک و لب خشک جگرسوختگان

دستِ افتاده جدا منتظر توست بیا

فرق بشکسته ی زینب، سر خونین حسین

که جدا شد ز قفا منتظر توست بیا

بر سر نی سر جدّت به عقب برگشته

طفل افتاده ز پا منتظر توست بیا

آفتابی که چهل جا به سر نی تابید

در دل طشت طلا منتظر توست بیا

آن یتیمی که سر پاک پدر را بوسید

ناله زد «یا ابتا» منتظر توست بیا

بر ظهور تو دعا بر لب «میثم» تا کی؟

تو دعا کن که دعا منتظر توست بیا

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
تشکر مهتاب جان .. 🌸🌸🌹🙏🙏

ی دنیا مهربونی و دعای خیر هدیه ب الهه جانم😍😙😘😍😙😘😍😘😙😍😘😙😍😘😙😍😘😙😍😘😙😍😘😙😍😘😙😍😘😙😍

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲