2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شل هم که طبیعتا وقتی وزن زیادی تو مدت کوتاه کم کنی بدن شل میشه..بعدش جراحی زیبایی باید انجام بدی&nbs ...

وایی چه سخت ینی تویک سال دوسه تاعمل جراحی وچندبار بی هوشی تازه یه عالمه خط بخیه هم میمونه که بازباید لیزرکنم که جاشـــون بره😂ناامیدشــدم.

دختـری‌درمن ساز امیدواری‌مینـوازد😇
2728
عزیزم فقط BUM 40 به بالا رو عمل میکنن..BMI بالای ۳۵ هم میتونه عمل کنه ولی بشرطی ک عوارض چاقی داشته ب ...

من عوارض چاقی ندارم،تنهابیماری که دارم تیروییده...Bmi32هستش..،قدم۱۶۶

وایی چه سخت ینی تویک سال دوسه تاعمل جراحی وچندبار بی هوشی تازه یه عالمه خط بخیه هم میمونه که بازباید ...

عملا ک دیگه لا پاروسکوپی شده و جای برشا کوچیکه ولی اصلا بعید میدونم این عمل برا وزن شما مناسب باشه .BMI  ات چنده؟ اگر ۲۵ تا ۳۰ هست میتونی لیپولیزر و لیپوساکشن و اینا انجام بدی اگر رژیم امتحان کردی و جواب نداده

اخه بدبختی تیـروئیدم کم کاره خیلی دیرلاغرمیشم 

عزيزم اينا همش بهانست😂من ٦ ساله تيرويد كم كار دارم عدد نرمالش ٣ هستش براي من ٢٨ بود با قرص رسيد ٣ منم بهانم همين بود دقيقا ياد خودم افتادم اما همش بهانه بود همش

خداياشكرت....❤️ 
2740
عزيزم اينا همش بهانست😂من ٦ ساله تيرويد كم كار دارم عدد نرمالش ٣ هستش براي من ٢٨ بود با قرص رسيد ٣ م ...

چی باعث شد تصمیم جدی واسه لاغری بگیری

من عوارض چاقی ندارم،تنهابیماری که دارم تیروییده...Bmi32هستش..،قدم۱۶۶

خب خیلی چاق نیستی ک عزیزم...یه کوچولو با ورزش و اینا وزن کم کن..حتی برو دکتر با دکتر مشورت کن ببین اگر برات ونوستات مشکلی نداره ونوستات هم بخوری زودتر وزن کم میکنی..برسی به ۳۰ میتونی لیپوساکشن کنی

عملا ک دیگه لا پاروسکوپی شده و جای برشا کوچیکه ولی اصلا بعید میدونم این عمل برا وزن شما مناسب باشه . ...

Bmi32هستش،لیپولیزر عمل جراحی هستش ؟یافقط بادستگاه لیزر روی پوست انجام میدن؟عوارض نداره؟

به ته خط رسيدم نه ديگه سمت لباس ميرفتم از خجالت نه مهموني شركت ميكردم ديگه جوري شد كه از خودم متنفر ...

الان بارژیم بدنت شل شده یانه

2706