2737
2734
عنوان

کیا قرنطینه اند کیا قرنطینه نیستند

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 72 پست
عزیزم شما چندروزه گرفتی حالت خوب شده  منم ۱۰ روزه گرفتم سی تی هم داوم گفتن به ریه نرسیده خفیفه ...

من اخر تیر گرفتم، 11 روز مریض شدم، الان تب می کنم گاهی وقتا. سی تی گرونه نرفتم. چقد پول سی تی می گیرند

برا خوشبختیم صلوات می فرستی؟
اخه واجبات که نمیشه انجام نداد مثل دکتر، اما منظور همون خونه اقوام نرفتن و دور همیه اینا احتمال رو خ ...

اره دقیقا 

من میگم بیرونم میرن برن حداقل ماسک‌بزنن انقدر بهم انتقال ندن😪

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زشته افغانی چه فرقی داره با ایرانی ههمون ادمیمم  اون ادمام ی عده شون مجبورن میرن بیرون ی ...

اخه دینشون فرق میکنه.من الان اینجادارم باایرانی هامیحرم ایرانی هاحال حاضرمیگن مانمیریم جایی،م ایناک اومدن ایرانی نیسن لابد.۰😏اره مجبورهستن ک توپارکاکباب میزنن والیبال فوتبال بازی میکنن

خداایاهمه مریضاروشفابده،الهی آمین
خواهرمن شمالم .بخدااا انقده مسافررر.یعنی پررر.توپارکاک همش درحال کباب زدنن.حالافرداجمعس ببین چخبره ا ...

اره تو اخبار دیدم،متاسفانه به خودشون رحم نمیکنن چرا بقیه رو تو خطر میندازن شمالیا واقعا مسافرا به نظرمن کلافشون میککن مخصوصا الان

2731
واقعا استرس ادمو میکشه😔

اره بخدا دوستم و خانواده اش گرفتن کرونا مامانش معده اشدسوراخ  بود و سنگ کلیه داشت مقاومت کرد ولی دوستم همین که فهمید کرونا داره از ترسش غش کرد و بستریش کردن دو هفته رفت کما یع امپولاهای بعش زدن ۵۰ میلیون  بعوش اومد شبی که بهوش اومد دید داخل بیمارستانه دوباره رفت کما و صبح فوت کرد ۲۵ سال بیشتر هم نداشت استرس ادم رو می کشه نه کرونا 

اره تو اخبار دیدم،متاسفانه به خودشون رحم نمیکنن چرا بقیه رو تو خطر میندازن شمالیا واقعا مسافرا به نظ ...

همه توخونن مسافرازبس هس کسی جرات نداره بره بیرون.بعدشم بیمارستانابیماران کرونایی بیشترشون مسافرن😔😑

اره بخدا دوستم و خانواده اش گرفتن کرونا مامانش معده اشدسوراخ  بود و سنگ کلیه داشت مقاومت کرد ول ...

یاعلی ۲۵ساله،بنده خدابیشترازترس سکته کردحتما

من اخر تیر گرفتم، 11 روز مریض شدم، الان تب می کنم گاهی وقتا. سی تی گرونه نرفتم. چقد پول سی تی می گیر ...

حداااااقل تا اخر شهریور رعایت کن چون ناقلی، بین ۱۴ تا ۲۸ روز بعد از بهبودی میتونی ناقل باشی،

2740
من اخر تیر گرفتم، 11 روز مریض شدم، الان تب می کنم گاهی وقتا. سی تی گرونه نرفتم. چقد پول سی تی می گیر ...

سی تی با دفترچه تهران ۱۲۰ 

ازتو چند نفر گرفتن حالشون خوب شده

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
یاعلی ۲۵ساله،بنده خدابیشترازترس سکته کردحتما

اره بخدا داخل کیش که این همه رعایت میکنن این گرفت نمی دونم عکس چطور میاد وگرنه عکسشدمیفرستادن دلمون کبابه بخدا خودش با ترسش ایمنی بدنش رو پایین اورده حتی دکترش میگفت اصلا ریه اش درگیر انچنان نیست ولی این استرس ولش نمی کرد 

اره بخدا داخل کیش که این همه رعایت میکنن این گرفت نمی دونم عکس چطور میاد وگرنه عکسشدمیفرستادن دلمون ...

وای یاخدا،خداب خانوادش صبربده واقعا،وای مادرش 😔بیصاب استرس خیلی بده...عزیزهمونجاک جواب تاپیک میدی بغل استیکرگالری هس ازاونجا

خیلی اشتباه کردی رعایت نمی کردی. گناه ما چیه ک تو خونه نشستیم بی پولی می کشیم اما شغلمونو رها کردیم ...

خب نمیشه زندگیو ول کرد ک این وضع حالا حالاها ادامه داره تاکی باید سرکار نری نمیشه ک

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙