2733
2734

خیلی ببخشید

اگه پسری رابطه ج... داره مسلما طرف مقابلش دختره

اتفاقا دخترا مخفی کارترند 

تازه همه کار میکنند برای دوست پسرهاشون غیر از کاری که به ب.... آسیب بزنه

به شخصه دیگه اعتماد ندارم 

مردم به حق خودشون قانع نیستند

خارجیه اگه دوست پسر و یا دختر داره کار خودشون قبول داره 

انسانیت دین خاصی ندارد , همینکه در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم , دروغ نگویم , کلک نزنیم و دلی را نشکنیم , سوء استفاده نکنیم , حقی را نا حق نکنیم , یعنی انسانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو هم تا حالا درد زایمانو نکشیدی یک روز نمیتونینید یک ساعت بچتونو نگه دارید 

دوطرف کارش سخته      

به یک اندازه  

پس نگین   مرد   خوشبحالش راحته

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉
خیلی ببخشید اگه پسری رابطه ج... داره مسلما طرف مقابلش دختره اتفاقا دخترا مخفی کارترند  تازه ...

این موارد معدوده

باور کن اگه الان بگن یه پسر رابطه جنسی داشته شاید 4 تا حرفم بزنن ولی تهش میگن خب پسره لابد نیاز داشته

اگه همین دختر اینکارو کنه همه بهش انگ هرزه بودن میزنن

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید
نه بخش عظیمیش مشکل از جامعست  مثلا یه پسر دو روز با رفیقاش بره شمال هیچکی چیزی بش نمیگه تازه م ...

نه عزیزم اینم ربط به تربیت داره

ما داشتیم خانواده ای که نه به دختر نه به پسر اجازه تنها مسافرت رفتن با رفیقها رو نمیداد ولی از طرفی هرساله خودشون خانوادگی میرفتن مسافرت

ماشاالله چه بچه های با ادب وحجب وحیا شدن همه دوست داشتن عروس یا دامادشون از خانواده اونها باشه

2738
دوطرف کارش سخته       به یک اندازه   پس نگین   مرد    ...

همون قدر که مرد کار کنه زن دوبرابرش تو خونه کار میکنه و بچه داری واقعا سخته ولی هرچی اسایش مال مرداس 

زنا یک روز تعطیل ندارن مسافرت که میرن همچنان باید بشورن و بپزن مگر انقدر پولدار باشن که برن هتل

واقعا آدم حرصش میگیره

حالا من به ناعدالتی کاری ندارم ولی انصافا مساله ی بکارت یا این که هنوز علم نتونسته رابطه جنسی در پسران رو متوجه بشه چه ربطی به بی عدالتی داره

بدن هر کسی یه ویژگی داره 

علم هم هنئوز نتونسته برای مردان راه حلی پیدا کنه

این چه ربطی به بی عدالتی داشت اخه

راحته دیگه برادر من چرا قبول نمیکنی؟

اقا   یروز به شوهرت بگو بره خونه  داری کنه    یروز نه  کمه  یه هفته   

شما یه هفته  برو کارگری کن   ببینم چه میکنی

همه چیت مال منه        اخه سندت بناممه😉
دوطرف کارش سخته       به یک اندازه   پس نگین   مرد    ...

دارن میگن مرد از لحاظ اجتماعی کمتر تحت فشار قرار می گیره ، نه اینکه کارش راحت تره یا سخت تر

اگه یه دختر سنش بره بالا و ازدواج نکنه ، جامعه روانیش میکنه و همه با زخم زبون و انواع رفتارها اذیتش می کنن

ولی اگه مردی تا آخر عمرم ازدواج نکنه کسی چیزی نمیگه

دختر هر کاری بخواد بکنه باید وجهه ی اجتماعی اون کار رو در نظر بگیره ، تا براش حرف و حدیث نشه 

ولی پسر این مشکلات رو نداره

اینا رو انکار نکنید لطفا.

نه عزیزم اینم ربط به تربیت داره ما داشتیم خانواده ای که نه به دختر نه به پسر اجازه تنها مسافرت رفتن ...

اینا خیلی کمه تعدادشون عزیزم

من دارم راجبه جو حاکم بر جامعه حرف میزنم ، چه عیبی داره اجازه بدن من میگم دید جامعه و مردم به یه پسر بد نیس ولی به یه دختر بده

واسه یکی از دوستام مزاحمتی ایجاد شد تو خیابون دوستم داد زد و گفت این آقا مزاحمم شده اکثر مردم میگفتن لابد کرم از خود دختره بوده وگرنه مزاحمش نمیشد!

بچه ها من کاربر آقا نیستم ...rroshanaaaی سابقم دوستان با کسی اشتبام نگیرید