2737
2734
عنوان

کیا تو بارداری پرولوتون زدن و بچشون سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1823 بازدید | 42 پست
خدا کنه..شما استفاده کردین؟

بله من اولیشو این هفته زدم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
میگن پروژسترون مصنوعیه و خطرناکه..ممکنه دو جنسه کنه

اینا همش حرفه..بیخیال با استرس بیشتر بچت استرسی میشه بعد همش گریه میکنه....این امپول مخصوص اونایی ک خطر زایمان زودرس رادن هست..مگه الکیه

گوش نده . هرچیزی خاصیت و مضرات خودشو داره . احتمالا  خاصیتش بیشتر از مضراتش بوده که دکتر برامو ...

ایشاله..والا ادم به این دکترا نمیتونه اعتماد کنه..من خرم حالا که استفاده کردم استرس گرفتم

میگن پروژسترون مصنوعیه و خطرناکه..ممکنه دو جنسه کنه

نه بابا این چه حرفیه من دوستم ماماست ازش پرسیدم گفت اگه خییییلی مصرف بشه ممکنه تو دخترا لابیا به هم بچسبه که اونم با یه فشار باز میشه اصلا دوجنسه و اینارو نمیدونم کی گفته من زن عموم استراحت مطلق بود هر روز آمپول و شیاف میزاشت واله دخترشو الان بزرگ هیچ مشکلی هم نداره وقتی مثلا یه خانوم لک بینی داره یا خونریزی میکنه یعنی پروژسترونش پایینه پس ضرری نداره ...

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 
2706