2737
2739

قدم 178

قبلنا لاغر بودم اما الان چاق شدم73 کیلو ام.نمیدونید چقدر سخته بیرون میرم همه نگاه میکنند پسر و دخترا مسخرم میکنند حتی شده مرد و زن های بزرگ هم مسخرم میکنند .میگم ایکاش پنج سانت کوتاهتر بودم احساس میکنم با بقیه دخترا فرق دارم . نمیدونید چقدر حس بدیه تو دانشگاه ببینی از پسرا بلند تری و از استادا .وقتی تو راهرو دانشگاه راه میری همه نگاه میکنند و حتی بعضی وقت ها که از کنارم رد میشدند شنیدم که درباره قدم حرف میزنند.یک بار سر کلاس استاد میخواست از لیست اسامی اسم یه نفر رو بخونه که بیاد پای تخته و تمرین حل کنه من به جای استرس درس استرس اینو داشتم که برم پای تخته و همه قد بلندم رو ببینند و باز هم تو دلشون....

شاید بخندید از حرفام اما واقعا جای من نیستید حال منو درک کنید هزارتا اتفاق افتاده در مورد قدم . هزار تا متلک دراز دیوار درخت برج میلاد ...

و هزارتا سوال درمورد اینکه قدت چنده و برات مهمه شوهرت ایندت از خودت بلندتر باشه یا نه؟ 

وهزارتا بحث دیگه

میدونم تو زندگی مشکلات بدار هست اما اینم غمه تو زندگیم .نمیدونم چکار کنم .من گوشه گیرم و اجتماعی نیستم بیست و پنج سالمه بیرونم میرم پسری که از من بلندتر باشه خیلی کمه میگم شاید هیچ وقت ازدواج نکنم  

کسی مثله من هست چطور اعتماد به نفس بگیرم؟ کسی قدش اندازه من هست؟

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

میفهمم چی میگی اره قدت خیلی بلنده و اینکه یه پسری گیر بیاری که هم قدتم باشه یکم سخته ولی ببین نباید توجه کنی لعتماد به نفستو ببر بالا برات مهم نباشه تنت سلامت باشه خیلی سخته ولی رو خودت کار کن

من 171هستم امروز برای اولین بار کفش 5سانتی پوشیدم بهم متلک انداختن  بیشعورای بی جنبه

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

اره منم قدم بلنده و170هستم وازشوهرم چاق ترم همه بهم میگن چزابایه قدبلندازدواج نکردی درصدرتی که شوهرم172هست قدش ولی لاغرترکه هست کوتاه ترمیزنه. اینقدلجم میگیره ازحرفاشون

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.

من قدم ۱۵۰همین حسو داشتم همیشه...

ولی اعتماد به نفسمو بردم بالا...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2706