2733
2734
عنوان

بدترین حرفی که ازبچگی تاالان شنیدین چیبوده که دلتون شکسته😪

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 84 پست
تو یه جمع بودیم همه ی دخترای قشنگ بودن.دختر خالم رو کرد بهم گفت سگ صورت.من خودم اصلا تو اون جمع اعتم ...

چقدربیشخصیت😔خب شایدم به شوخی گفته حالا😳

🤲🥰به لطف خداوندعزیزم تا۹/۹/۹۹شغل ودرآمدعالی،ازدواج وعشق موفق🥰🤲خدایاشکرت
نه اسم واژنشو به ترکی گفت من سانسور کردم الان

گفتم 🤣🤣🤣🤣خاک توسرش بیحیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برادر شوهرم قبلا پیش شوهرم کار میکرد قبلا شوهرم مغازه داشت ورشکست شد حالا 

اون روز خونشون بودیم

برگشته جلو همش بد شو میگه هعی گفت‌گفت گفت 

حالا تازگیا وضعش خوب شده ما یکم وضعمون جالب نیست از نظر اقتصادی بخاطر ورشکستگیش بدهی داریم

برگشته گفته واسه من مگه کاری داره براش وام جور کنم نمیکنممم

بزار سختی بکشه جلو هممون داشت اینجوری حرف میزد

اخ به من برخورد بغضم گرفت

برگشتم گفتم ما به وام کسی نیاز نداریم

ممنون خودمون حلش میکنیم

بلند شدم رفتم هنوزززز دارم از حرفاش میسوزم 😥

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱
2740
چقدربیشخصیت😔خب شایدم به شوخی گفته حالا😳

نه جدی بود.جالبه الان اون سه چار نفر تو سن کم ازدواج کردن.من که بزرگترشون بودم همینجور موندم.ایقدر از خدا گله دارم.به خدا تو این دنیا اگه خوشگل یا پولدار نباشی باید بری بمیری

نه جدی بود.جالبه الان اون سه چار نفر تو سن کم ازدواج کردن.من که بزرگترشون بودم همینجور موندم.ایقدر ا ...

من خوبم بدنیستم الان ۳۰سالمم شده ولی مجردم توچندسالته

چندسال پیش حدودا ١٢سالم بود عمم تازه بچه داره شده بود همسایه دیوار ب دیوارمون بودن

خونشون بودم دیدم دوتا از دخترای فامیلمون ک همسنیم اخرکتاب درسی پشت سر من حرف نوشته بودن ک من یهویی خوندم😕

ک چرا این نمیره خونشونو مامانشم اصن نمیگه بیا و اینا

درحالی ک خودشون زودتر از من اونجا بودنو خـونه عمم بود!!!

خیلی دلم شکست چون دوستام بودن..هیچی نگفتمو با بغض رفتم خونه بعد ک برا مامانم با گریه گفتم ب پسرعمم گف اونم دهنشونو سرویس کرد😂😂

ولی با گذر چندسااااال هرگز فراموش نکردم..بعضی چیزا تو ذهن آدم میمونه

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸
اره سه ماهم بود 

چقدر دردناک انشاالله که خداجوابشونوداده شک نکن انشاالله که اینقدرتوزندگیت خوش باشی که بسوزن همونه

یبار با رلم دعوام شد خیلییییییی دوسش داشتمممم بعد دندونمو کشیده بودم امپلنت کنم ـدر همون حال یکمم موهام و ابروهام میریخت استرس کنکور داشتم برگشت بهم گف اخه کی میاد توی سرطانی رو بگیره ن دندون داری ن مو درسته بعدا اشتی کردیم ولی هیچوقتتتت از دلم نرفت و نخاهد رفت ارزو کردم سر دخترش بیاد فقط اون  لحظه یاد من بیفته

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2706