2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگن هیچ عشقی تو دنیا مثه عشق اولی نیست میگذره یه عمری اما از خیالت رفتنی نیست...💔

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
چقد دلم واسه عشقم تنگ شده سربازیه قهره باهام نمیدونه وقتی قهره قلبم خونریزی داخلی میکنه 😔🖤فقد بخاط ...

ب حرفش باش

تلاش کن بهم برسین

نزار مث ما حسرت بخوری بعد

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
چرا بهش نرسیدی  چند وقت بعدش ازدواج کردی بهتم پیام میداد بعد عقد؟ منم تو همین حالتم😔

بچه ننه بود اونقدری مرد نبود نگهم داره

نه هیچ اثری ازش نبود ب طور مستقیم ولی وقتی میبینمش چشم ازم بر نمیداره خیلی بده

خيلي شرايط سختيه اسي  منم اوني كه منو خيلي دوست داشت و ميمرد برام و دو روز پيش ديدم هميشه ته چ ...

خداهیچ وقت منونخواست باورمیکنی ازاون موقع که ازدواج کردم یه روزخوش ندارم..

💔