2737
2734

چون دقیق  نمیدونم مال کلیه ات هس یا مثانه ات اول برو پیش عمومی و امپول قرص اینا نگیر بگو مشکلم جدیه پیش ماما برم یا واس کلیه بگو ازمایش ادرارم بنویسه واست

۹۹/۹/۹به ارزو هام میرسم انشالا💑
باشه عزیزم ممنون که به فکرمی❤️ نه دفترچه ندارم باید آزاد برم

اگه میتونی ی دفترچه از یکی بگیر چون هزینه هاش  کم تر میوفته واست از همسایه یا خواهری دفترچه شو بگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سونوگرافی نه نیس اگه مال کلیه باشخ از کلیه میگیرن دیگه برو پیش دکتر خب شما مشکلت چیه؟

والا هر چی سونو دادم هیچ چیزی مشخص فقط مشکل کاهش سایز دارم که خیلی خطرناکه هر سونو هم ی سایز متفاوت میزنه 

سونوگرافی نه نیس اگه مال کلیه باشخ از کلیه میگیرن دیگه برو پیش دکتر خب شما مشکلت چیه؟

کلا چیزی به اسم عکس برداری وجود نداره جز سی تی اسکن و سونو شاید ام آر ای منظورته 

2738
کلا چیزی به اسم عکس برداری وجود نداره جز سی تی اسکن و سونو شاید ام آر ای منظورته 

اره فک کنم  خب تجربه بچ داداشمو میگم اونو سی تی نکردن ی چیرایی وصل کردن بهش بعد عکس گرفتن 

ن پودر خوردم مشکل پیدا کردن فقط ی سونوگرافی گفت سنگ 4میل تو حالبت داری بقیه   هیچ سنگی ندیدن&nb ...

پس سنگ کلیه داری تا میتونی اب هندونه بخور راه برو تا دفن شه خدا کمکت کنه 

فقط همیشه سردمه با اینکه تابستونه  بعضی وقتا هم عرق میکنم  تکرار ادرارم دارم یعنی کلیم ...

سلام عزیزم خوبید؟ببخشید شما خوبید شدید؟الان بهترین؟عفونت واژن بود یا کلیه؟مامانم همه علائم شما رو داره و خیلی سردش نیشه حتی تو تابستون و عرق سرد میکنه و تکرر ادرار و سوزش داره خواهش میکنم بگید هیلی نگرانم عزیزم