2733
2739

من خیلی منفی گرا نا امیدم همیشه خیلی دوست دارم رو خودم کار کنم حس خوب داشته باشم

پسرم دنیامه❤

کمترین اثر مثبت اندیشی شاد زندگی کردن

خدا هم آدمای غمگین و افسرده رو دوست نداره

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من میدونم که خدا همیشه مثبت نگریو دوست داره و حتی به فرموده خودش بزرگترین گناه نا امیدیه.خدایا هیچوقت ازت ناامید نشدم،اگه یه زمانیم ازت دور شدم ببخش منو😭😭توروخدا بچه ها هرکی پیام منو دید واسم دعاکنه به حاجت دلم برسم و امروز خبر خوبی بهم برسه

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....

من اعتقاد دارم

چند سال بود میخواستم از دست چندتا دوست ناباب خلاص شم 

شروع کردم به سوره خواندن همش تو دلم موقع خوندن به تکرار میگفتم از دستتون راحت میشم باور کن یکماه نشد رفتن ته دره منم راحت شدم

کتاب شفای زندگی رو بخون

فایلای امیر شریفی گوش کن

شاید اولش ذهنت مقاومت کنه ولی درست میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2706