2737
2739
همین حرفا رو خب همه ی ادیان دیگه هم میگن ، دقیقا میگن که بقیه ادیان تحریف شده و ساختگیه ما خوبیم‌. ...

چرا میشه گفت وقتی ادله ی ما رو شنیدن کم اوردن پس دین حق اسلام توی تاریخ بسیار ثبت شده که مسحیت و ... چقدر جلوی اسلام کم اوردن

چرا میشه گفت وقتی ادله ی ما رو شنیدن کم اوردن پس دین حق اسلام توی تاریخ بسیار ثبت شده که مسحیت و ... ...

ادله های اونا رو مگه رفتی بخونی یا بشنوی؟ 

باید باهاشون برخورد کنی و هم صحبت بشی

و گرنه خیلی باگ و ایراد به اسلام هم میگیرن 

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادله های اونا رو مگه رفتی بخونی یا بشنوی؟  باید باهاشون برخورد کنی و هم صحبت بشی و گرنه خیلی ...

بله خوندم در کتاب سیره پیشوایان بحث های ادیان مختلف با ائمه هست کسانی که علمش رو دارن و واردن به دین باید برن بحث کنن نه افرادی که اطلاعاتشون کم 

بله خوندم در کتاب سیره پیشوایان بحث های ادیان مختلف با ائمه هست کسانی که علمش رو دارن و واردن به دین ...

بله پس با اطلاعات پایین نمیشه رفت به دینشون ایراد گرفت باید رفت خوند و با اطلاعات کامل رفت جلو و حرف زد. همونطور که ما میتونیم به دینشون ایراد بگیرم همونطور اونا هم کلی باگ توی دین ما پیدا کردن. بهترین رفتار اینه به دین همه احترام گذاشت و تا وقتی که با هر عقیده ای که میخوان داشته باشن  آسیبی برای کسی ندارن اذیتشون نکنیم که اونا هم بدتر اذیت میکنن.

در هر صورت بحث ما سر زن و شوهری بود😂 که با هر عقیده و دینی میشه خوشبخت شد نه فقط با اسلام

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2731
ما برای شبهه ها و باگ هایی که اونا میگیرن پاسخ داریم اما اونا ندارن مهم اینه

نه تا حالا ندیدم کسی براشون جواب بدن

شما جواب سوالات این قاری قران رو بدین

http://porsemanequran.com/node/22315