2737
2739
عنوان

دوستاران زیبایی پوست ومو

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 55 پست
سلام من موخوره دارم چکارکنم پستمم تیرس 

موخوره فقط کوتاهی هرچی نگیریش تا کف سرت میره مجبوری بیشتر کوتاه کنی😕

کک مک هامو سوزوندم الان جای زخم ها دارن کاملا خوب میشن جای کک مک ها کمرنگ هستن چی بزنم هم دیگه درنی ...

هزینه  کک و مک چقده که بسوزونی شهر ما گفته دونه ای 5تومن 

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرم پودر برا هر پوستی زدم چرب خشک مختلط جوش میزنممم چی استفاده کنم؟ عقده کرم پودر یا ضدافتاب موند رو دلم استفاده کنمو جوش نزنم. برا پوست چربشو میزنم خشکو دون دون میشه پوستم جوش درمیاد چیکار کنم!  برا جواشام چی استفاده کنم! چن روزه ژل ضدجوش سینره میزنم فعلا ک جاشون قرمز شده صورتم پوسته پوسته 

2731
خوبه قیمتش من کل صورتم 250گرفت که روی گونه هام بود و اطراف لبم یکم

بی حس میکنه اول جاشون نمی مونه بهت کرمی چیزی معرفی کرد 

کبدت چرب نیس گفتن که کبد چرب باعث کک و مک میشه

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 
بی حسی زد ولی بعدا فهمیدم بی حسی ش کرم خوبی نبود بعدش گفت تا4روزاب به صورتت نزن و هر4 ساعت زینک بزن ...

کبدت چرب نیس یا ناراحتی معده داشته باشی میگن کک و مک به این چیزا بستگی داره

2740
کامفورت زون الان دیگه خیلی گرون شده به نظرت ارزش داره ؟

عزیزم میتونیدازمارک هاوبرندهای دیگه باقیمت مناسی تروکیفیت بالااستفاده کنیدمحصولی خواستیددرخدمتتونم

سلام من موخوره دارم چکارکنم پستمم تیرس 

سلام عزیزم موخوره ویتامین دی بدنت پایین ازقرص ویتامین دی ومحصولات واسه موخوره وپوست بدنت میتونم معرفی کنم بهت nafis.2020.zتواینستابیادایرکت

عزیزم میتونیدازمارک هاوبرندهای دیگه باقیمت مناسی تروکیفیت بالااستفاده کنیدمحصولی خواستیددرخدمتتونم

اینا که دکتر بهم داده .. با قیمتشم مشکلی ندارم فقط خیلی بالا رفته 800 تومن 700 تومن اینا هستن

برا تیرگی زیر چشم چیکار کنم موخوره چاقی

عزیزم یه کرم دورچشم داریم سه کاره واسه پف سیاهی وچروک دورچشم قیمتشم فقط۱۲۹کیفیتش عالی ووایه موخوره هم میتونم محصولات رومعرفی کنم باقیمت خیلی مناسب وکیفیت بالابیادایرکتم تواینستاnafis.2020.z

2706