2733
2739

شاید الان دیره واسه نظر دان ولی میگم

اگه از انتخابتون مطمین هستین

رو در رو بهش بگین، 

نه توی پیام بهش بگین که اشتباه برداشت کنه و نه از طریق یه نفر دیگه

چون این جوری فکر میکنه شما بی عرضه این

بگین خصوصی میخوام باهاتون حرف بزنم. و بعدش بگین شمارو چند وقته زیر نظر دارم و ازتون خوشم اومده نظرتون چیه

ایا قصد ازدواج دارین یا نه

بعد اگه موافقت کرد برین خاستگاری

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو مایلم باهاتون آشنا بشم و اگه خدا بخواد بیام خواستگاری

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
میخوام برم تو پر بازدیدا 

نظرش راجبت چیه؟ تا حالا حس کردی دوست داره یا نه؟ چیزی از رفتاراش فهمیدی؟

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2731
شوهر من ب من اس داد گفت فردا میایم خاستگاری جرئت داری بگو نه ببین چ بلایی ب سرت میارم😐

خیلی خوب بودی ک بهش جواب دادی😍من بودم همونجا پشت تلفن نصف میکردم طرفی ک بهم اینو بگه 😂 ینی داغونش میکردماااا

خانم تو کلاس همه و حتی استادا هم فهمیدن یه خبراییه از بس نگاه میکنه و خجالتی میشه و نگااااااااه میکنه.ولی قبول نمیکنه نمیدونم چرا.دختر بی فرهگگی هم نیس که بگم سرکارم گذاشته

2740
خانم تو کلاس همه و حتی استادا هم فهمیدن یه خبراییه از بس نگاه میکنه و خجالتی میشه و نگااااااااه میکن ...

یعنی چی قبول نمیکنه؟

بخدا تو چشام زل میزنه اونقد که بعضی وقتا من دیگه کم میارم و سرمو میندازن پایین درحالی که خییییلی سربه زیره.وقتی منو میبینه دستپاچه میشه و خجالت میکشه 

بخدا تو چشام زل میزنه اونقد که بعضی وقتا من دیگه کم میارم و سرمو میندازن پایین درحالی که خییییلی سرب ...

چه عجیب!

والا منم از یکی خوشم اومد ولی اینقدر هول میشدم اصلاااا نمیتونستم تو چشاش نگاه کنم!!

از یه طرف دستپاچه میشه از یه طرف زل میزنه!!!!

یعنی چی قبول نمیکنه؟

ینی رفتم تلگرام پیشنهاد دادم قبول نکرد یه بارم حضوری خواستم حرف بزنم ولی واینستاد نمیدونم منو نمیخواد که واینستاد یا نه. ولی اگه نمیخواست منو مث بقیه پسرا که خوردشون کرده منم خورد میکرد درحالی که مودبانه با من برخورد میکنه.

2706