2737
2739
من نمیدونم چرا همش فک میکنم روم نمیشه

من سر بچه اولم تو دسشویی گلاب به روتون مشغول عوق زدن بودم شوهرم شیرینیو داد دس بابامو گفت بفرمایید بابا بزرگ🤩😂

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بسته شیرینی بخر بگو مغز بادومتون تو راهه 

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2731
زنگ بزن بگو آزمایش بارداریم مثبت شده

خیلی بی ذوقی😅😅

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

اما من همون موقع که تست زدم فهمیدن از بس سر این گریه کردم  خدا منو ببخشه که نمیخوامش 

سر دخترمم گریه میکردم از ذوق و خوشحالی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738

من به خواهرم گفتم .

اون گفت.

مامانمم ب مادر شوهرم خبر داد گفت فلانی انگار بارداره چون از وقت ماهانه اش گذشته .اخه اسباب کشی داشتم مامانم و ابجیام نمیذاشتن من کار کنم مادر شوهرم میگفت بیا فلان چیز سنگین و بلند کن مامانمم بخاطر این گفت 

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
خطرناک نیست تو این کرونا؟

منظورت کیک گرفتن؟

میتونی شب بگیری و تا صبح بزاری تو یخچال و صبح ببری.

من میگیرم از جاهای معتبر و تمیز و مشکلی پیش نیومده خداروشکر.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706