2733
2739
عنوان

کی میتونه دنده 7 بره😂😨

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 57 پست
من بخاطر پسرم که همیشه باهامه تو جاده ها هم ۱۰۰-۱۱۰تا بیشتر نمیرم ولی تو اتوبان رشت یه بار اصلا ...

من زیاد جاده و جاهای دور نمیرم ، ینی جاده های بین شهری پیش نیومده برم‌ و نهایت تا ۸۰ کیلومتر فاصله گرفتم از شهرمون اونم بخاطر اینکه دو ماه دیگ، یکسال گواهینامم کامل میشه و میتونم برم بیرون راحت ، خیلی رفت و آمد بیرون شهری ندارم ، شما که میری خیلی ترس داره ؟؟؟؟ خیلی شلوغ پلوغ باشه تو جاده دو طرفه نمیترسی سبقت بگیری؟؟؟؟؟ 

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
من زیاد جاده و جاهای دور نمیرم ، ینی جاده های بین شهری پیش نیومده برم‌ و نهایت تا ۸۰ کیلومتر فاصله گ ...

نه عزیزم من بیست ساله گواهی نامه دارم و بین شهرا رانندگی میکنم

ولی خب جاده خیلی خطرداره باید کاملا مسلط باشی و با تجربه وگرنه برای ماشینهای. دیگه هم خطر سازه

ولی در کل من جاده رو بیشتر از شهر دوست دارم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگین پیکج چن تومنی خریدین و درامدتون چقده هر ماه ؟ و کلا چن وقته وارد این کار شدین ؟

من پکیج یک میلیونی گرفتم 

هر چقد پکیج با ارزشتر درامد بیشتر 

من فکر میکنم یک ماهو نیمه 

درامد ثابت نیست یکی از همکارام دیروز ۹۰۰ هزار تومن درامد داشت و ممکنه امروز بیشتر یا کمتر

اگر قصد دارید وارد کار بشید درخواست دوستی بدید

اینجا خیلی از افراد ازم سوال میکنن خیلی اوقات جواب پست هارو نمیدم چون خیلی زیاد و وقت گیر میشه 

2731
من ی بار دیدم اتوبان خلوته با ۱۸۰ تا میرفتم قشنگ حس پرواز داشتم.بعدش اس ام اس جریمم اومد سرعت غیر مج ...

با چه ماشینی 180 رفتی؟ خیلی جرات داری 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
من بخاطر پسرم که همیشه باهامه تو جاده ها هم ۱۰۰-۱۱۰تا بیشتر نمیرم ولی تو اتوبان رشت یه بار اصلا ...

معلومه ماشین خارجی داری که متوجه سرعت نشدی 

2740
با این ماشین و ایمنی که داره چرا که نه ولی با ماشینایی که ما داریم همون دنده پنج و صد و سی تا سرعتم ...

بازم 400 تا با همین ایمنی بنز بنظرم جرات میخواد، فقط دوتا بال کم داری که پرواز کنی