2737
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم همینو میگم بخاطر قیمتش نبود. کلا از سفارش دادن خوشش نمیاد 

بفرستش دنبال کرمه.پیدا نکنه خودش میره سفارش میده.این همه مسئله مهم تر تو زندگی هست.آخه بحث سر یه کرم؟؟؟؟؟؟

فشار اقتصادی واقعا مردا رو روانی کرده

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.
2728

اخلاق شوهرتون طوریه که باید سیاست داشته باشی الکی یه مدت تایید کنی تا ارضا بشه بعدا کار خودت را بکنی دیگه چاره ای جز فیلم بازی کردن نداری الکی بگی باشه چون شما گفتید سفارش نمیدم بریم بخریم بعدا میبینی خودش میگه باشه سفارش بدیم . یا کلا اسم کرم را بهش بده بره بخره

درسته ولی زندگی خسته کننده میشه

قشنگ توضیح ندادی که شوهرت در چه مواقع به نفع خودشع 

خوب بگو بره بخره 

لحنتون چجوری بوده 

یه کرم رو اینقدر بزرگ نکن لطفا  این مسایل خیلی کوچیکن باید تا حالا حلش کنی و قلق دستت بیاد همین هفته شوهرم گفت نخر منم نخریدم یا میگه اول مطمئن شو کامل بعد بخر منم یعالمه تحقیق میکنم بعد میخرم  اصلا بهم برنمیخوره . 

درسته ولی زندگی خسته کننده میشه

ای جان 

نه عزیزم 

مگه چقدر این چیزها پیش میاد 

باور بفرمائید کاملا درکتون میکنم ولی عیب نداره ، تمرکزتون رو بزارید روی خوبی های همسرتون

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2740

به خاطر یه کرم بیکاری نظر شوهر تو می پرسی من خودم لوازم آرایشی میگیرم به نظرشوهرم کاری ندارم آقایون آخه سراز لوازم آرایشی درمیارن

دختر مردادم و مثل شیر جنگل فرمانروا آفریده شدم
بفرستش دنبال کرمه.پیدا نکنه خودش میره سفارش میده.این همه مسئله مهم تر تو زندگی هست.آخه بحث سر یه کرم ...

عزیزم این ی مثال بود خیلی مسائل دیگم هست

قلبم❤️دخترم
اخلاق شوهرتون طوریه که باید سیاست داشته باشی الکی یه مدت تایید کنی تا ارضا بشه بعدا کار خودت را بکنی ...

دقیقا همینطوره. متاسفانه سیاست ندارم اصلا لجبازی میکنم 

قلبم❤️دخترم
2706