2737
2734
عنوان

به دادم برسید،بله برون،کرونا😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 32 پست
هر چیم شما بگی باز داداشش منم بودم میرفتم  شما میتونی خونه پدرت نری یه مدت

خب همون‌طور که داداشش واسش مهمه منم بابام واسم مهمه نه طاقت دوریشو دارم دوهفته نه دوست دارم کرونا واسشون ببرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه پنجاه تا ادم که یه نفرشون ماسک نمیزنن ،نمیشه واقعا،احتمال سرایت خییییلی بالاست

صددرصد اخه چه کاری بگو حداقل ماسک بزن 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
2728
خب همون‌طور که داداشش واسش مهمه منم بابام واسم مهمه نه طاقت دوریشو دارم دوهفته نه دوست دارم کرونا وا ...

میدونم سخته شرایط ولی بین بد و بدتر یکیو انتخاب کن  کلا این مراسمات اشتباه هس 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
اگه بابات مریضه ب چیکار میخای دوهفته بری خونه بابات ماسکتو بزن دستکشم دستت کن برو بشین 

اخه تو مراسم خواستگاری رفتم فقط من ماسک زدم،بخدا مادرشوهرم مسخرم کرد که این چیه زدی و....اصلا اعتقادی به کرونا ندارن،میگن هرکی بترسه میگیره

اخه پنجاه تا ادم که یه نفرشون ماسک نمیزنن ،نمیشه واقعا،احتمال سرایت خییییلی بالاست

زیاد حساس نباش.منکه مهم نبود برام‌همه جا هم میرم خداروشکر سالمه سالمم.اگه زیاد ب خودمون تلقین کنیم حتما مبتلا میشیم

2740

بله برون خواهر شوهر من که حدود ۱۰ نفر بیشتر نبودن برادر شوهر بزرگم کرونا گرفت وای به حال اینا  که ۵۰ نفرن

البته ما نرفته بودیم شوهرم خودش گفت به همشون که نمیااییم

❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️
ماسک زدنو مسخره میدونن،نه تنها خودشون نمیزنن ماکه میزنیمو مسخره میکنن

وا پس اینهمه اخبار شبکه خبر میگه هر ۷ دقیقه یه نفر داره بخاطر کرونا میمیرن مال مریخن اخبار نگاه نمیکنن😓🙁

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
2706