2737
2734
عنوان

تو اوضاع اقتصادی الان،در ماه چقدر پس انداز دارید😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم میگه ول خرجی نکن،،،میوه نخر مرغ و گوشت نخورید میگم پس هناق بخوریم،،،میگه مستاجری مجبوری پس ان ...

اسی پدرمادرای ما فکر میکنن دهه چهل وپنجاهه که باپس انداز بشه پولدار شد !!

خدایا داده ونداده ات راشکر
2731
مامانم میگه ول خرجی نکن،،،میوه نخر مرغ و گوشت نخورید میگم پس هناق بخوریم،،،میگه مستاجری مجبوری پس ان ...

پس بریم بمیریم؟؟؟؟ مسافرت و تفریح و لباس خوب زیاد نداریم ...خورد و خوراک هم نباشه . .‌..والا ماهی تو تنگ هستیم فقط نفس می کشیم .

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

من که هر وقت پس انداز کردم اینقدر خوردیم به بدبختی و بیکاری که خرجش کردم حالم از پس انداز به هم میخوره هیج وفت نشد جمع کنم همین که یه چیز گذاشتم کنار شوهرم بیکار شده 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2738

والا بااین گرونیه مرغ و گوشت و شما که چهارنفری خوبه دیگه ۲۰۰تومن ما دونفریم اما سعی میکنم غذایه برنجی کمتر بزارم چون برنج خیلی گرونه مرغم شاید هفته ای یکبار درست کنم ماکارونیمم با سویا درست میکنم میوه هم معمولا میوه فروشا یه سری میوه هاشون که یکم زخمیه ارزون تر میدن بعد شوهرمم میوه سفت دوس نداره شل و رسیده دوس داره اونم ارزون تره ازاونا میخرم هزینش میاد پایین تر

پس بریم بمیریم؟؟؟؟ مسافرت و تفریح و لباس خوب زیاد نداریم ...خورد و خوراک هم نباشه . .‌..والا ماهی تو ...

آره دلم برای بچه هام میسوزه،،،همش تو خونه نه تفریحی نه مسافرتی،،حتی یه تبلت نتونستم بخرم برای دخترم خب دلم میسوزه که یه دونه میوه هم نخورن،،،دختر کوچیکم پاهاش درد میکنه دیروز بردم دکتر گفت آزمایش خون بده احتمالا کمبود دی و منیزیم هست،،،بلاخره حذف میوه و گوشت و لبنیات رو بدن تاثیرش نشون میده

2706