2733
2734
عنوان

صبحموباگرفتن کارت اهدای عضوشروع کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 72 پست
منم یکی از آرزوهام همینه... بهرحال قراره مرگ رو تجربه کنیم, چه بهتر که با رفتن ما جون چند نفر نجات پ ...

انشاالله 🙏🙏🙏

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای بابا من فکر میکردم همینکه خودت عضو شده باشی کافیه .‌خب اگه پیش بیاد مسلما خانواده درگیر احساسات ه ...

نه فکر نمیکنم شاید اوایل درگیر احساسات شن 

اما وقتی بفهمن خواسته قلبی بیمارشون چیه حتما 

قبول میکنن.ان شاالله همیشه سلامت باشید🤗🤗

به هر که روز نعمت عهد بستی .فراموشش نکن در تنگ دستی
2740

اسی چرا واسه من پیامش(کد تایید)نیومد

گفت ثبت شد شماره عضویت هم داد

اما کد نیومد؟؟؟!!!

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
شماره عضویت کجاداد؟برای منم همینطور

عکس کارت عضومو نشون داد

پایین کارت شماره عضویت نوشته بود

بالاتر از کارت هم شماره شناسایی نوشته بود

هردوشون یه شمارست

اما کد نیومد

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
ن واسه من کارت هم نشون نداد

کد نمیاد

فقط عکس کارت میاد با مشخصات و کدت ک روش نوشته

من. اسکرین گرفتم و البته زد چاپ هم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
کد نمیاد فقط عکس کارت میاد با مشخصات و کدت ک روش نوشته من. اسکرین گرفتم و البته زد چاپ هم

پس اونوقت درست ثبت نام کردم

مرسی